Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok, nektek van ilyen fiú...

Lányok, nektek van ilyen fiú barátotok?

Figyelt kérdés

Van egy srácbarátom,akivel NAGYON jóban vagyunk. Minden héten találkozunk,sokszor megyünk el kajálni valamit,mozi,utazás,buli ,bármi.

Régen ismerkedésnek indult,azonban valahogy,mielőtt még a kapcsolat kialakulhatott volna,barátok maradtunk inkább.

Ő sem akadta, én sem nagyon.

Nekem van barátom, és elképesztően féltékeny,hogy mi miért beszélünk minden nap ,stb.

Mit tehetnék?

20L


2017. júl. 12. 13:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
Képzeld magad a barátod helyébe. Például neked hogyan esne, ha neki lenne egy csinos, kedves lány barátja, akivel hetente vagy hetente többször találkozik, akár még le is mondja a randitokat, mert már megbeszélte a lány barátjával, hogy elmennek vacsizni a te kedvenc éttermedbe. Talán észre sem veszed, hogy mikor mennyire meg tudod bántani. Ha téged a helyében egyeltalán nem zavarna a helyzet fordítva(hogy neked nincs fiú barátod, neki pedig ott a kedves, aranyos, vicces lány barátja), akkor szerintem szakítsatok inkább, ne kínozd tovább a srácot.
2017. júl. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
...tudnál otthon ülni magadban tudva, hogy a szerelmed egy lánnyal vacsizik?
2017. júl. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 FREWW válasza:
Szerintem is... Ez meredek. Ha valóban szereted, őt választod bármi áron. De egyáltalán amúgy is, most a legjobb barátod a fontosabb vagy a párod? Az első válaszoló jól mondja, ha ennyiről nem tudsz lemondani a párod kedvéért most, mi lesz később? Egyáltalán már az baj, ha ezen gondolkodni kell.
2017. júl. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy férfi nő barátságban az egyik fél mindig többet akar.
2017. júl. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

nem írtad le, hogy milyen a barátod, de ha büszke, önérzetes, nagyobb az önbecsülése, akkor ezek a dolgok rosszul is eshetnek neki, mert ez olyan, mintha más fiú társaságára vágysz, más figyelmét keresed, nem az övét, pedig gondolom nem csak azért jöttetek össze, hogy néhanapján legyen valakivel egy ágyba bújni


ha nagy az önbecsülése, a büszkesége, akkor ezzel csak azt éred el, hogy előbb utóbb ő fog szakítani veled

2017. júl. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
még annyit, hogy ha ez az én esetem lenne, és tudnám, hogy van egy ilyen barátod akivel állandóan összejártok, akkor a kapcsolat lehetősége bennem fel sem merülne, rengeteg más lány van, sokkal jobb kilátásokkal
2017. júl. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Sunshinedoll ***** válasza:
0%

A fiú barát előbb volt, mint a pasid. Ha a pasid nem tudja feldolgozni, hogy vannak barátaid, az ő baja.


Nekem egy pasim folyton hisztériázott, hogy olyan társasággal vagyok, ahol sok a fiú, holott velük évek óta együtt lógok, egyikkel sem feküdtem le, nagyon-nagyon jó barátaim, ő meg bejön az életembe ismeretlenként, és egyből elvárja, hogy dobjam ki a fél baráti társaságom, mert ő féltékeny?

Nah, haver, nah.

2017. júl. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 FREWW válasza:
Sunshinedoll bizonyára te neked nem szerelmed volt, hanem pasid. :) A baráti társaságod többet ér? "Ismeretlenként" kezeled a "barátod"? Bizonyára te a facebookon 60+ like profilképes eset vagy, eléggé szociális típuska lehetsz, ha a haverokat többre tartod. :)
2017. júl. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 FREWW válasza:
Most olvasom, pasid volt, akkor nem szólok semmit, de azt ne kezeld párkapcsolatként kérlek.
2017. júl. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Sunshinedoll ***** válasza:

Jaj kössél bele a f-szomba is, nem látod, oda levan írva magyarul, hogy feltűnik ismeretlenül, vagyis az ismerkedéskor már hisztériázott. Meg utána a kapcsolat alatt is. Ami azt jelenti, hogy a barátaim hamarabb megvoltak, mint ő.

De azért örülök, hogy kijártad a középiskolát, gratulálok, az értő olvasás nehéz lehetett.

2017. júl. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!