Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok, nektek van ilyen fiú...

Lányok, nektek van ilyen fiú barátotok?

Figyelt kérdés

Van egy srácbarátom,akivel NAGYON jóban vagyunk. Minden héten találkozunk,sokszor megyünk el kajálni valamit,mozi,utazás,buli ,bármi.

Régen ismerkedésnek indult,azonban valahogy,mielőtt még a kapcsolat kialakulhatott volna,barátok maradtunk inkább.

Ő sem akadta, én sem nagyon.

Nekem van barátom, és elképesztően féltékeny,hogy mi miért beszélünk minden nap ,stb.

Mit tehetnék?

20L


2017. júl. 12. 13:56
1 2
 11/14 FREWW válasza:
Gyönyörűen kiemeltél egy mondatot az irományomból. A kérdés továbbra is adott. Fontosabbak a barátok, mint a párod? Ha a válaszod igen, akkor valószínűleg neked kellene a középiskolát kijárni, mert az értékrendszereddel van a baj, vagy egyszerűen nem vagy még elég érett egy komolyabb párkapcsolatra, ez esetben maradj a pasizásnál, de akkor ne fertőzd mások elméit az idétlen trendykehh hülyeségeiddel a korosztályod rovására. Egy párkapcsolat szent, azért párkapcsolat, mert egy pár egymást kölcsönösen segítő életformát alkot egymással kapcsolatban, és ha a párodat úgymond "leszarva az igényeit" csak bántod, mert te megteheted,nem foglalkozol az érzéseivel, szabad vagy, fiatal vagy, miért ne buliznád szét az életed (yolo), akkor mi a "párkapcsolat" szó alatt két teljesen mást definiálunk.
2017. júl. 13. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Én is járok bulizni meg más programokra a barátom nélkül és mindig hisztizik.

Rájottem,hpgy betegesen féltékeny. pl viberen óránként ír h mit csinálok. Nagyon idegesítő.

2017. júl. 13. 10:09
 13/14 anonim válasza:

Vagy viszed a párod is amikor a legjobb barátoddal találkozol. Na jó ez az ötlet nekem most nagyon hirtelen jött szóval nem tudom mennyire lenne jó ötlet.

Másik opció hogy beszélsz a barátoddal mármint a pároddal hogy neked ő fontos és nem akarod elveszíteni mert szereted és hogy a legjobb barátodra úgy tekintesz mintha a testvéred lenne ezért őt sem szeretnéd elveszíteni.

Igazából tudom milyen nehéz lehet most hiába irják a többiek hogy neked hogy esne meg hogy akkor hagyd a legjobb barátod, ez nem ilyen egyszerű. Persze neked sem esne jól ha a párod is igy csinálna de ettől még nem lesz egyszerűbb és nyilvánvalóbb a helyzet.

2017. júl. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nagyon idegesítő lehet... nemhogy örülnél hogy valaki aggódik érted. Ha ennyire idegesít meg dobd már ki. Minek jöttetek össze? Nem való még neked kapcsolat, pasizz inkább, ne vágj bele kapcsolatokba
2017. júl. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!