Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Felvállaljam vagy ne?

Felvállaljam vagy ne?

Figyelt kérdés

Biszexuális vagyok és utóbbi időben sokat gondolkoztam,hogy megnyíljak(barátaim felé),de igazából picit félek a reakcióktól.

Köszönöm elöre is a válaszokat! :)



2017. jún. 21. 21:32
 1/9 anonim ***** válasza:
21%
Ez egy olyan dolog, amit nem kell mások orrára kötni. Én se megyek oda másokhoz, hogy hetero vagyok.
2017. jún. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, ezt neked kell tudnond! Ha ők tényleg a barátaid, akkor melletted lesznek, ha eddig is melletted voltak.

Ha pedig mégsem, akkor legalább kiderül, hogy milyenek is valójában ők.

Ne ezen múljon már egy barátság, hogy ki melyik nemhez vonzódik.

Nem tudom, hogy hasonló helyzetben mit tennék, de akárhogy is döntesz, remélem minden oké lesz. :D

2017. jún. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
41%

https://www.youtube.com/watch?v=G1v4ORpb1eA

Pont ma láttam :D Ide passzol :D

2017. jún. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Maximálisan az elsővel értek egyet
2017. jún. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

hát én pont az éjszaka utaltam rá a barátomnak akinek szerintem leesett, de ez is csak azért volt mert részeg voltam..azóta furcsán érzem magam. ettől eltekintve, jobban fogadta mint gondoltam, habár nem tudom mit gondol erről..az első válaszolónak nincs igaza, és ha szeretné tudni miért nagyon szívesen elmagyarázom neki:)

egyébként pedig hogy felvállalod e vagy sem azt neked kell tudnod, hogyan reagálnák le szerinted? bízhatsz bennük? ilyen kérdésekre keresd a válaszokat, és ha kedvező a kilátás akkor csak rajtad áll a dolog.

2017. jún. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem butaság titkolni, mert idő kérdése, hogy kiderül - azzal együtt, hogy senkinek semmi köze hozzá.


Az igaz barátságok ilyen élethelyzetekben vizsgáznak!

Ugyanakkor kérkedni sem túl szerencsés az állapottal.

- Speciel, nem tartom normális dolognak, hogy külön felvonulásokat szerveznek - a fél várost megbénítva semmiért. Ha az ember úgy véli, hogy jobban ki tud teljesedni a hagyományosnak mondott viselkedési modellektől való ilyen-olyan eltérésekkel, akkor az azonos hullámhosszon lévő emberrel magukra csukják az ajtót és teszik, amit a természetük diktál, - ez az emberek legintimebb magánügye, nem kell nagydobra verni és mellkast döngölni emiatt.


Szerintem nincs azzal semmi probléma, ha elmondod a szűk baráti körödnek, - legrosszabb esetben új baráti kört építesz, akik úgy ismernek és fogadnak el, ahogy vagy..

2017. jún. 22. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Az, hogy nem kötöd az orrára még nem jelenti azt, hogy titkolod. -.-"
2017. jún. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg a barátaid, akkor szerintem nyugodtan elmondhatod nekik. Nekem kb két hete mondta el a legjobb barátom, és leginkább örülök neki, hogy ennyire megbízik bennem. Neki is könnyebb így. :)
2017. jún. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

szerintem ne.

csak akkor ha semlegesen vagy pozitivan fogadják.

mert bár tagadni fogják de akiket zavar azok elröppenek mellőled,és lehet hogy csak hamis barátok voltak, azért lehet köztük olyan akit értékes barátnak tartottál.

2017. jún. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!