Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehet egyik barátom meleg?...

Lehet egyik barátom meleg? (többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel már régóta jóban vagyunk és van egy olyan sejtésem, hogy meleg, de nem tudom, miért nem mondja el, amikor tudja, hogy nem fogom kinevetni, sem bántani emiatt.

A lényeg, hogy múltkor pl láttam, hogy volt vele egy másik fiú, és ez a bizonyos barátom a fiú vállára tette a fejét, a meg nagyon sokszor megölelték egymást, illetve az is sokat elárult, ahogy egymásra néztek és sokat szoktam együtt lenni. Bár ennél egyértelműbb jeleket nem adtak, de talán direkt nem akarnak mások előtt nagyon feltűnőnek lenni vagy nem tudom, de mindenesetre valahogy nekem ezekből ez jött le, aztán lehet hülyeség.


2017. júl. 2. 08:41
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és 17 évesek vagyunk
2017. júl. 2. 08:42
 2/3 anonim ***** válasza:
77%
Lehet hogy meleg de az is lehet hogy ölelkezősebb fajta. Hagyd rá majd ő elmondja ha akarja ne erőltesd. Esetleg ha följön a meleg téma akkor pozitívan beszélj róla hogy tudasd benne hogy te elfogadó vagy.
2017. júl. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

Nagy meleg szakértő vagy:DDD

A puszilkodó srácok-pasik is melegek? Részemről az is ratyiság, de a tények szerint nem azok, de ettől még ocsmány "szokás".

A te generációdnál a leírtak lesznek a "normálisba" sorolva bizonyára:DDDD S vakarod a fejedet, mint én ezen a puszis dolgon:DDD


Kérdezz rá és ne vackolj, ennyi.

2017. júl. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!