Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ezzel van baj?

Szerintetek ezzel van baj?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 20 éves vagyok, és a páromról lenne szó. Nos, 3,5 éve vagyunk együtt, és ő pár honappal fiatalabb nálam. Jelenleg ő most dolgozik, és 2 hetes szabadságon van. (félreértések elkerülése végett írtam). És az lenne a problémám, hogy amikor itthon van (3 vagy 4szer dolgozik egy nap, 12Ben) nem mondom, hogy mindig, de nincs olyan hét, hogy ne sörözne, napi 3-4 dobozzal. Nem rúg tőle be, de az elmúlt napokban, pl pénteken, és szombaton berúgott, mert koncerten más nap meg haverjával volt. Szóval, így mióta itthon van, minden nap iszik pár üveggel? De nem agresszív, meg semmi, és nem kora reggeltől, hanem délutántól, amíg el nem alszik. Aggaszt engem, félek, hogy később ebből probléma lehet.

2017. júl. 19. 05:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Az is lehet hogy nyomasztja valami . Nem kérdezted még tőle ?. Vagy a sok meló teszi amúgy. A sok pia az csak undi tud lenni és borzalmas.
2017. júl. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A legjobb úton halad az alkoholbetegség felé.
2017. júl. 20. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!