Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátnőm tilthatja hogy az...

Barátnőm tilthatja hogy az exével beszéljek?

Figyelt kérdés

Barátnőm(20 éves) nagyon sokáig együtt volt egy fiúval(21 éves) több évig kisebb megszakításokkal lényeg ő bemutatott a barátjának (aki mostmár egy ideje exe) és a sráccal nagyon jól kijövök mint haver. és derogál barátnőmnek hogy beszélünk facebookon néha néha.(meglátta a telón chat fejét)

1. eszem ágában sincs összejönni a sráccal.

2. nem beszélem ki vele a barátnőm..

csak mint 2 haver... és a barátnőm rendes megfenyegetett hogy én mit képzelek hogy neki írok. Meg hogy nem áll velem szóba.. Szerintem én döntöm el kinek írok és mit. Fordított esetbe se tehetnék semmit ellene meg nem is akarnék...



2017. júl. 19. 21:10
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
hát konkrétan a csávó fizetett a kapcsolatba mindent és a barátnőm evvel dicsekedett is... a nyaralást kajálást.. egy 1ft nem adott bele semmibe
2017. júl. 19. 22:49
 12/13 Andizsuzsi ***** válasza:
Ez számtalan jól működő kapcsolatban van így. De honnan tudod, hogy ezt elégelte meg a fiú?
2017. júl. 20. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ahogy írsz róla sosem volt a barátnőd. Ha ennyire utálod és lenézed, mit kaphatnak az ellenségeid tőled? Ilyen bart kellene a francnak. Jól teszi a csaj hogy kidob téged. Tudom régi kérdés, de olvasni is röhejes volt hogy a "barátnőd" aztán itt szidod sunyiba. Hogyne beszélnéd már ki, te kígyó, ugyanezeket tárgyalod a pasival is. Hülyenő.
márc. 2. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!