Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek beszéljek vele?

Szerintetek beszéljek vele?

Figyelt kérdés
Egy osztálytárson keresztül ismertük meg egymást. Csak interneten beszéltünk, kedves, viszont egy kicsit rámenős fiúról van szó. Egyszer odajött az osztálytársam hozzám mondja, hogy szakítottak. Majd másnap megkérdezi (tényleg féltőn, viszont kicsit kíváncsian) hogy,,ugye nem írogat az az idióta". De mi eközben beszélgettünk így nem tudtam hová tenni a kérdését mivel szerintem semmi furcsa nincs a fiúval. Jó vele beszélgetni semmi több. Én nem akarok kapcsolatot csak egy beszélgetőtársat. Viszont lehet hogy az osztálytársamnak is igaza van, mivel tudom milyen fajta helyeken találkozhattak és ez a része nem tetszik, nagyon nem. Szerintem lehet hogy nekem másnak álcázza magát hisz lány vagyok, és még annyit hogy néha elég privát dolgokra terelődik a szó amit persze én elutasítok. De ez különös érzés mert tudom hogy nem kellene vele beszélnem (nem történne semmi rossz de nagyon másfajta a kettőnk élete) viszont nagyon jókat beszélünk. Most egy ideje nem beszélek vele, viszont rengetegszer gondolok rá milyen lenne ha írnék neki. Szerintetek? Bocsánat a hosszú szövegért de muszáj ennyit leírni hogy érthető legyen. Köszönöm a válaszokat!:)

2017. jún. 6. 23:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy tanacs. Soha ne masok velemenye alapjan itelj el egy szemelyt. Csak az alapjan, amiket te elsz at vele. Mindig tapasztalatbol cselekedj, es amit a szived mond
2017. jún. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot, a későbbiekben figyelembe veszem majd. Viszont most úgy gondolom, hogy az úgy jobb nekem ha nem tartjuk tovább a .
2017. jún. 14. 23:13
 3/3 A kérdező kommentje:
Kapcsolatot*
2017. jún. 14. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!