Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Interneten akad normális...

Interneten akad normális ember, akivel lehet barátkozni? 17/F

Figyelt kérdés
De ahogy látom, tele van bunkóval :/
2017. júl. 21. 13:48
1 2
 11/17 anonim válasza:

Szia. Én épp most veszítettem el a legjobb (és egyben az egyetlen egy) barátnőmet. Azt hiszem az én hülyeségem, sőt biztos, mert mindig hülyeséget csinálok, de már nem tudom helyrehozni.

Szóval ezzel csak azt akartam mondani, ha van kedved ismerkedni egy szeret hiányos, bizalmatlan, de jószívű emberrel nyugodtan írj, beszélgethetünk. De nem haragszom meg, ha nem írsz, megszoktam már, hogy nem vesznek észre az emberek.

16/L

2017. aug. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nekem írhatsz. Nem vagyok bunkó:3

15L

2017. aug. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Akad pár. Az igazi barát nehéz dolog. Én éppen egyedül vagyok csak a barátnőm és a családom van, mert külföldön élek. Ilyenkor derül ki, ki az igazi barát és ki nem. Igazából itt is volt rengeteg haver, de úgy igazán barátra még nem akadtam. Néha elgondolkozok rajt lehet így jobb is de néha jó lenne valakivel barátnő nélkül leülni inni egy sört. 17/f
2017. aug. 5. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Előzőnek;

Leülök veled inni egy sört (úgyis olyan meleg van), csak a barátnőd nem örülne. :/

2017. aug. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Messze vagyok én ahoz, hogy leülj velem sörözni😀
2017. aug. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Nekem is írhatsz, ha gondolod. És én csak akkor vagyok bunkó, ha valaki felidegesít. 15/L
2017. nov. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Akad 😁

Írj, ha gondolod :D

16/L

2017. nov. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!