Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Melyik; a legszebb emléked;...

Bálint3311 kérdése:

Melyik; a legszebb emléked; Budapesttel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2017. júl. 23. 10:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nem vagyok budapesti, csak rokonlátogatóba szoktam feljárni oda, úgyhogy leginkább csak családi emlékeim vannak onnan. Abból viszont nagyon sok szép :)

Talán azokat a nyári délutánokat tudnám megemlíteni, amikor kisgyerekként a szüleink kivittek minket tesóimmal a Bikás parkba és folyamatosan mászkáltunk fel arra a három bikaszoborra :D Utána pedig mindig a közelben lévő játszótéren mulattuk az időt.

De egyébként ez tényleg csak egy a sok közül, amúgy rengeteg van :)

23/F

2017. júl. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Parov Stelar koncert idén májusban :)
2017. júl. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
első randi és az első csók párommal :)
2017. júl. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

13 évesen rajongtam Budapestért, hogy ott nyaralhassak egyszer. Odaküldtek 2 hétre nagyapámékhoz. Dehogy mertem elárulni odahaza, hogy elestem a biciklivel, és rettenetesen fáj a térdem. Mentem, mint a güzü, bejártam a fővárost, felmásztam a Gellért hegyre, és néztem a csillagokat a fájdalomtól, de csak mentem és mentem, és úsztam a boldogságtól.


Szenegál koncert a Budai Parkszínpadon - semmi előadás nem múlhatja felül!


A Belvárosi Kávéházban szilvesztereztem. Úgy hozzátapadtam egy lányhoz tánc közben egész hajnalig, mint soha máskor. Ismeretlenül váltunk el, mégis ez a lány a feleségem 40 éve.

2017. júl. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat; ügyesek vagytok!:)
2017. aug. 13. 15:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!