Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezhetnék új barátokat?

Hogyan szerezhetnék új barátokat?

Figyelt kérdés

Egy kis városban élek ahol nincs semmi lehetőség szinte, körülöttünk csak kis falvak vannak és hobbim sincs. Amúgy se volt sok barátom sose, csak mióta vége a sulinak azóta mindenki másfelé ment és senki nem ér rá. De igazából annak is örülnék ha legalább a neten tudnék beszélgetni valakivel akivel megértjük egymást :D és lányokra gondolok mert van barátom, hülyén jönne ki ha fiúkkal beszélgetnék meg hát amúgy is, nem pasik társasága hiányzik nekem.

Így hogyan szerezhetnék új ismerősöket, barátokat? 20 éves vagyok.


2017. júl. 23. 15:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Most mondanám amit ilyenkor szoktam, hogy barátkozzunk, de nem teszem mert pasi vagyok :/

Az egy dolog, hogy világ életembe lány barátaim voltak, többnyire pasijuk is volt, szóval tudom kezelni a dolgot, és elég jól ki is jövök a lányokkal, de ha ezért nem kellek... :D

2017. júl. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ah, hasonló helyzetben vagyok én is, igazából a tanulmányaim alatt egyetlen egy olyan barátnőm maradt, akivel a mai napig beszélek, csak ritkán találkozunk. Én lány vagyok, de mindig is több fiú barátom volt, valahogy jobban kijöttem a srácokkal, kevesebb dráma :D de igazán hiányzik most már egy barát, vagy barátnő, akár netes is, de a személyes találkozás/kapcsolattartás lenne a legjobb. 24 vagyok ^^
2017. júl. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!