Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 17 éves fiú létemre 12 éves...

17 éves fiú létemre 12 éves lánnyal barátkozom a neten?

Figyelt kérdés

Mivel eléggé szociális fóbiás vagyok, ezért gyakran neten próbálok haverkodni/beszélgetni.


Az első számú céljaim a 15-18 éves lányok, tehát nem kimondottan kislányokat szoktam keresni.

Viszont most belebotlottam egy 12 éves kislányba Instagrammon, aki tök aranyos és tök jól elbeszélgetünk. Nyilván, nem filozofálunk, de totál feldob a hülyéskedés vele.

És nyilván, nem párkapcsolatot szeretnék kialakítani vele, persze, aranyosan néz ki és, ha nagyon megerőltetném magam, akkor fel tudnék izgulni rá, de nincs bennem ilyen kényszer.


Ettől függetlenül kicsit szánalmasnak érzem magam és ha a 'valódi' barátaim kérdeznek rá esetleg, akkor inkább letagadom, mert iszonyat cikinek érzem.


Nem ő az egyetlen barátom, és én sem neki.


2017. júl. 25. 12:26
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Beteg vagy
2017. júl. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha ennyire zavar akkor meg keres mást
2017. júl. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha barátkozás, haverkodás a cél, akkor hogy jön ide hogy fel tudnál izgulni rá?
2017. júl. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#3

Csak tisztáztam, hogy nem a 12 éves lányokkal szokásom közösülni.

2017. júl. 25. 12:57
 5/6 anonim ***** válasza:
47%

Számomra eléggé lealacsonyulsz ez miatt, hisz egy 12 éves lány képtelen lenne engem szórakoztatni, lefoglalni, hisz 12 éves kisgyerek, nem tud semmi újat mondani.

Addig oké lenne, hogy kedveled őt, de inkább ő akarna veled beszélni, de hogy te tartasz igényt az ő barátságára..

2017. júl. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát ha bírod, meg nem izéled meg, akkor miért ne?
2017. júl. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!