Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Gáz, ha 16 éves fiú létemre...

Gáz, ha 16 éves fiú létemre egy 13 éves lánnyal barátkozom?

Figyelt kérdés

Néhány napja unalmamban random ráírtam a legelső lányra akit facebookon találtam. Soha nem találkoztunk még, tehát egy vadidegen csajra írtam rá, unaloműzés céljából.

Az elején (érthető módon) furcsállta, hogy csak úgy nekirontottam, főleg amiatt, mert nem igazán komoly hangvételű mondatokat intéztem hozzá, hanem inkább csak szórakoztam vele.

Azóta mindennap több órát beszélgetünk facebookon és már-már barátnak tekintjük a másikat.

Ezt megemlítettem pár korombeli, helybéli haveromnak, akik eléggé érdekesen néztek, mikor elmeséltem nekik, hogy a csaj 13 éves, én meg facebookon barátkozom vele.


Nem egészen értem mi olyan nagy dolog van ebben.. 3 év az igazából semmi, főleg, ha tényleg csak haverkodunk.

Nyilván, amiatt mert mások furcsának találják nem fogok lemondani egy szórakoztató és értelmes beszélgetőpartnerről, max nem fogom annyira hangoztatni a dolgot.


De szerintetek tényleg gáz ez?


2016. júl. 10. 19:28
 1/4 Üres tükör ***** válasza:
100%
Nem gaz.
2016. júl. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Inessential ***** válasza:
100%
Nem.
2016. júl. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért gondolják gáznak, mert egy 13 éves tulajdonképpen még gyereknek mondható. Valószínűleg általánosba jár még nem? Te sem vagy még felnőtt ember 16 éves létedre, de te már bőven az a kategória vagy akinél megszokott ha hétvégente elmegy piálni, bulizni, meg ugye a sex is. Most azt tegyük félre, hogy mennyire érettek manapság a kiscsajok. Van aki érettebb, dinnye méretű mellekkel, és úgy öltözködik, mint egy utcasarkon dolgozó, van aki még csak úgy néz ki mint egy kislány.

Én azt mondom semmiképpen sem gáz. Ha meg csak barát, főleg beszélgető partner akkor meg pláne nem, manapság már ezt is meg kell becsülni. Ha meg esetleg többről is szó lesz, akkor egy ideig lehet titokba csinálni...

2016. júl. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs ezzel, beszélgessetek nyugodtan.
2016. júl. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!