Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mitől viselkedik így a barátom?

Mitől viselkedik így a barátom?

Figyelt kérdés
Tehát , van egy nagyon jó barátom már 20 éve barátok vagyunk , én 25 éves lány ő pedig 26 éves fiú . Nem volt könnyű élete , az apja elhagyta őket , az anyja pedig meghalt 15 éves korában , és a testvére lett a gyámja . Nagyon nehezen dolgozta fel , egyedül volt , depressziós . Én mindig mellette álltam , mindig segitettem neki , ezért is vagyunk még ma is jó barátok. Sajnos fiatal korában nem volt sikere a lányoknál , a külsője miatt , ezért nem is nagyon barátkozott senkivel . Pár éve végzett az iskolában , banki ügyintéző lett. Azonban megfigyeltem hogy teljesen megváltozott , mint ha nem érdekelné a pénz . Mindig állatmenhelyeknek adományoz , árva házaknak . Bepróbálkozott nála néhány lány , de ő egytől egyig elhajtotta őket , mert tudta hogy csak a pénz miatt érdeklődnek utána . A ruháit turkálóban veszi , nyomógombos telefonja van , tehát nem ejtette rabul a pénz. Egyszer kérdeztem tőle hogy miért ilyen , és azt mondta mert őt nem érdekli a pénz , ezért inkább segít az árvákon , kutyákon stb . Nagyra értékelem ezt az embert , és tisztelem is . Nektek mi a véleményetek ?
2017. júl. 26. 13:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Az hogy másokkal törődik az egyik lehető legjobb ellenszer a depresszióra.

Talán így tudja megteremteni a saját belső egyensúlyát...

2017. júl. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát van akinek pont így imponálhatna, csak meg is kéne találni azokat.
2017. júl. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!