Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen egy legjobb barátnő?

Milyen egy legjobb barátnő?

Figyelt kérdés

Milyen az, ha valakinek van legjobb barátnője?

Kifejtenétek kérlek?



2017. júl. 26. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom...
2017. júl. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én sem nagyon...:(
2017. júl. 26. 20:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Én sem
2017. júl. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Olyan, hogy ha mellette vagy, nem számít hogy hülyének néznek e az emberwk vagy sem, mert legalább ketten vagytok hülyék (pl. Ha zuhog az eső és az út szélén a pocsolyába ugrálunk mezítláb, és egymást fröcsköljük, pont nem érdekel, hogy a kocsik amik elmennek melettünk valszeg totál hülyének néznek). Ha mesélsz neki bármit (mondjuk hogy hogy mentél haza), és az egyáltalán nem érdekes, a legjobb barátnődnek az is érdekes, vagy legalábbis ki tudotok hozni belőle egy olyan témát ami érdekes :) bármi van, ti egymást választjátok. Akár mi lehet. Pl. Egy csapatválasztás röpibe, vagy az hogy a fiú aki tetszik neki, lejön a városotokba (mert egyébként máshol lakik) és találkozhatnának, de a barátnőd nemet mond, csak azért hogy veled találkozzon, mert már 3 hete nem látátok egymást. (Ezért a húzásáért még midnig mérges vagyok rá, de akkor is valami hasonlóról szól :D). Ha már a talizásoknal tartunk. Nem kell minden nap beszélnetek, se minden nap találkozni, és általában nem is para, ha három hétig nem taliztok, de viszont ha végre ír, hogy hazajöttek a nyaralásból, akkor már 1-2 óra múlva találkozumk is. Tehát csak mondani kell, és máris megyünk :) (jó nyilván akkor ha ráérünk, de na :D) aztán ahogy telik vele az idő. Mindig kések vagy fél órát otthonról, ha a legjobb barátnőmmel talizok :D meg a szokásos, hogy beszólok hogy még hazakísérem, aztan még vagy plussz egy óra :D meg egy csomó minden, de inkább nem írom le, mert túl sok :P sajnálom egyébként hogy nektek nincs legjobb barátnőtök :(
2017. júl. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!