Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A hazai Thai-box edzésekről...

A hazai Thai-box edzésekről mi a véleményetek? Milyen szinten van oktatva? Mert szerintem elég gyenge

Figyelt kérdés

Én lejártam thai-box edzésre kb fél évig.

De nekem inkább hasonlított valami tömeg sportra mint igazi harcra!

Bemelegítés utána ütés -rúgás gyakorlások néha partnerrel egy kis gyakorlás úgymond élesben(de ez nem minden edzésnél)majd egy kis erősítés.

Lefáradtál egyként elég jól (nekem a kondin az úgymond jobb az átlagostól birkóztam )

De úgy amiért igazából lementem edzeni hogy megtanuljak verekedni arra nem volt jó (egy csomó pénzért)

Sima box jobb lenne erre a célra ?


2014. máj. 23. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem annó nagyon jó thaibox edzőm volt de utána akárhány edzésen voltam mind kb. olyan színvonal volt mint amit leírtál szóval szerintem boxal tényleg jobban járnál.
2014. máj. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem Pesten van jó oktató, azért Kunkli körbeverte Európát, és nem volt egyedül. Persze meg sem közelítik a legjobb Ázsia edzőkek, de Európában jónak számít a képzés.
2014. máj. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem rossz az idehaza. de nem mindegy hová mész.


fél év meg lóf4sz. csodálkozol, hogy nem tanultál meg bunyózni? Amúgy meg bírkóztál, és nem tudsz bunyózni? Az hogy lehetséges?

2014. máj. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Singham ***** válasza:

A kérdező szerintem állóharcra gondolt bunyó alatt, ahol ütés meg rúgás van :)

Kérdező te pedig tényleg jobban járnál ökölvívással. Jobb, színvonalasabb edzések vannak. Thai boxnál max 1-2 normális edző van. Ismerősöm is nem rég elkezdett thai boxra járni (előtte pár évvel járt kick boxra), de már most a második hét után gondolkodik, hogy ott hagyja. Pedig ő olyan helyre jár, ahol az edzőnek jó pár bajnoka van. Kb. nagyobb az esélye annak, hogy normális Karate edzést találsz, minthogy találsz egy normális Thai box edzést.

Úgyhogy inkább menj ökölvívásra kérdező :)

2014. máj. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!