Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan akinek szintén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan akinek szintén nincsenek érzései, vagy ez egyedi? Hölgyek/Urak?

Figyelt kérdés

Heló

Az a helyzet hogy én ahogy észrevettem nincsenek érzéseim. Persze nem most jöttem rá hanem több éve, de gondoltam megkérdezem.

Szóval örülni igazán nem tudok, szeretni se úgy valamit/kit. Egyszerűen folyton olyan érzésem van mintha épp magamelé bámulnék bambán ha kapok valamit vagy örömhír van, tehát kb semmit nem érzek csak ürességet.

Lehet hogy a férfiaknak ez alap csak nekem fura?



2017. júl. 3. 09:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2017. júl. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez nem normalis. Szedsz vmi nyugtatot vagy barmilyen gyogyszert? Azok szoktak igy nem erezni.
2017. júl. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

20 éves vagyok


Semmit nem szedek. Sőt kerülöm is a gyógyszereket.

2017. júl. 3. 09:41
 4/11 A kérdező kommentje:

Persze van olyan hogy jobb kedvem van, vagy rosszabb de ez csak a körülmények hozzák. Jobb általában nincs csak olyan semmilyen, rossz meg ha persze ha nem jönnek össze a dolgok akkor inkább ingerültség van egy darabig mint rossz kedv.


De többségében ez az üresség, mintha bambulnál vagy épp a víz alatt lennél ahol semmi nincs se jó se rossz.

2017. júl. 3. 09:49
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem vannak érzéseid, csak nem olyan erősek. Lehetséges, hogy tinikorodban kialakult depresszió vagy hormonális zavar.
2017. júl. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez depresszió. Lehet neked pont gyógyszer kéne.
2017. júl. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Skizoid személyiségzavarnak hívják. Előfordul nőknél és férfiaknál is.
2017. júl. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele. Minden olyan tompa és egyhangú, de nem is rossz. Szerintem nem depresszió, nincs semmi bajom, semmi sem bánt, inkáb pozitív mint negatív irányba tolódnak az érzések, szóval olyan kellemesen zsibbadt az egész. Ha meghal valaki, vagy ha sikerül egy vizsgám vagy pénz áll a házhoz, akkor sem leng ki a mutató egyik irányba sem.


Mondjuk nekem csak kb tinikor vége óta van, korábban tudtam lelkesedni és sírni is.

2017. júl. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy hiányzik valami, ha azt a valamit soha nem élted át?


Mikor üres voltam, gyászfeldolgozás alatt, onnan tudtam, hogy ürességet érzek, hogy azelőtt mindent éreztem.

2017. júl. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én meg megélek sok mindent, erzelmeim is vannak, csak nem igazàn tudom kifejezni őket.
2017. júl. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!