Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csinálhatnék?

Mit csinálhatnék?

Figyelt kérdés

Van két "besztfrendsznek" nevezhető emberke körülöttem.Mindettővel eléggé jóban voltam de az egyik már egy kete kb sz*rik rám a másik meg gyakorlatilag lecserélt az internetes barátjára és egész nap a telefont nyomja hogy vele beszélhessen minthogy inkább fölemelné a seggét és végre kijönne egy pl :normális internet nélküli sétára.Normàlis alatt azt értem hogy nem azzal a gyerekkel beszél közben és nem kezd el random zenét hallgatni headseten (miközben én mellette sétálok!!).Volt olyan is hogy náluk voltam és ő bedugta ismét a headsetét a fülében és hallgatta azt hogy filmet néz a gyerek.Volt olyan hogy eljött aludni de csak azért hogy a wifinken keresztül beszélni tudjon azzal a sráccal.Nagyon elegem van ebből és már tényleg nem tudom mit csináljak😐😐😐😐😐

15/l



#Leszarengem #inkabbvelebeszel #kezdemunni
2017. aug. 2. 22:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
szard le őket :D itt vagyok én XD
2017. aug. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Éjjel nappal azzal a gyerekkel beszél és engem néha keres és akkor is vagy szivességet kér vagy elhív magához de az a vége hogy vagy filmet néz és hozzám se szól vagy azzal a gyerekkel beszél és hozzám se szól
2017. aug. 2. 22:59
 3/14 A kérdező kommentje:
Oki😂
2017. aug. 2. 22:59
 4/14 A kérdező kommentje:
Első válaszoló leszel az új besztfrendszem?😂
2017. aug. 2. 23:01
 5/14 anonim ***** válasza:
leszek :D
2017. aug. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Máris vidámabb lettem😙
2017. aug. 2. 23:15
 7/14 anonim ***** válasza:
juhúúúú :D csudijó XD
2017. aug. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
26%
Az első is csak hálni szeretne veled kérdező :D
2017. aug. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
dehogy szeretnék XD
2017. aug. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Hanyagold egy kicsit.

Nem tart örökké az a netes barátság. Sőt! A legtöbb esetben viszonylag hamar véget ér.

Utána majd megérzi a hiányod és keresni fog mint azelőtt.

Akkor majd le tudsz vele ülni és el tudod mondani neki, hogy neked rosszul eset, hogy nem figyelt rád, stb amiket fent írtál.

2017. aug. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!