Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mentális betegségből kigyógyul...

Mentális betegségből kigyógyulhatok?

Figyelt kérdés

22 èves srác vagyok, nincsen családom ès nincsenek barátaim. Nincs senkim se. Kialakulóban van egy mentális betegsèg, nagyjából egy ève ès egyre rosszabb. Nyilvános fenyegetőzèsek meg minden.


Vszínű az az oka, hogy nincs kihez szólni, nincs kivel kimozdulni, egèsz nyáron itthon tespedtem miközben mindenki boldog, nyaral. Menni akartam a jövőhèten a Balatonra, hívtam több embert ès mindenki elutasított, sőt azt is megkaptam, hogy nekem már vőlegènyem van... szval volt minden kifogás :(

Minden ünnepet egyedül töltök.


Tavaly ősszel elkezdtem esti sulit ès szánalomból barátkoztak velem, ezeknek mint mindig, mindnek vège lett.


Próbálok nyitni mások felè, de egyirányúak a beszèlgetèsek. Kezd ebből elegem lenni, nincs kedvem már a felszínes beszèlgetèsekhez, mèly kapcsolatokat akarok ahol minden fèl èrdeklődik a másik után, ismerjük egymást, szokásokat, kedvenc dolgokat, stb.


Kigyógyulhatok ebből? Lesznek mèg barátaim? :(



#magány #barátság #kapcsolat #nyaralás #kimozdulás #mentális betegsèg #skrizofrènia #felszínessèg
2017. aug. 5. 22:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos nem lesznek :( részvétem
2017. aug. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Persze, hogy kigyógyulhatsz, de pontosan milyen betegségről van szó?
2017. aug. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nem tudom, lelki betegség.


CSak észre vettem, hogy 1 éve ingerültebb vagyok, telefon dobálás a munkahelyen, nyilvános fenyegetőzések, öngyilkossági gondolat.


Mind ez a miatt, mert teljesen kitaszított vagyok :(

2017. aug. 5. 23:11
 4/12 anonim ***** válasza:
Kigyógyulhatsz, de a leírás szerint inkább dühkezelési problémáid vannak és nem mentális betegséged. Hogy segíteni tudjunk le kéne írnod az alaphelyzetet, mivel taszítod az embereket, már azelőtt megítélnek mielőtt megszólalnál?
2017. aug. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Azt írod,szánalomból barátkoztak veled. Ezt miből gondolod?
2017. aug. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mert mondták meg ha nem szánalom lett vna, akkor nem pattintanak ilyen hamar le...
2017. aug. 6. 11:45
 7/12 anonim ***** válasza:
És mi van a szüleiddel?
2017. aug. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Az egyik meghalt, a másik meg beteg
2017. aug. 6. 20:08
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok én 21 vagyok hát fogalmam sincs mit csináljunk
2017. aug. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy a másik szülőd beteg? Mi baja van?
2017. aug. 7. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!