Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Írjak neki vagy inkább ne?

Írjak neki vagy inkább ne?

Figyelt kérdés
Megismertem egy fiút,mert barátkozni szeretett volna,de mindig én írok rá. Pár napja tök jól elbeszélgettünk,feltett nekem egy kérdést,amire válaszoltam is,de ő nem reagált semmit(ekkor már késő volt,és azt hittem csak elaludt,azért nem ír,de azóta már eltelt 2-3 nap) írjak neki vagy ne? Azon gondolkodtam,hogy megpróbálok célozni,hogy ő is írhatna vagy ilyesmi. Ti mit gondoltok?

2017. aug. 6. 19:52
 1/6 A kérdező kommentje:
Azért is kérdezem,mert nem akarom zavarni,nem akarok túl nyomulós lenni,mert lehet,hogy nem szeretne velem beszélgetni,éy akkoe tök gáz,hogy én meg erőltettem.
2017. aug. 6. 20:00
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt hagyd, nagyon úgy néz ki, hogy őt annyira ez a dolog nem mozgatja meg úgy mint téged.
2017. aug. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
próbálkozni lehet. nekem is elég sűrűn előfordul ez. én mondjuk már ráhagytam. lehet ő is azt várja, hogy írj, mert ő sem akar nyomulni.
2017. aug. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem tégy még egy próbát, de ha ezután is nehézkesnek látod, hagyd.
2017. aug. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondoltam,egyszer meg megpróbálom és lehet,hog megtudjuk beszélni ezt a dolgot. Mindenesetre köszönöm az eddigi válaszokat!
2017. aug. 6. 20:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia, én még mindíg azt mondom hogy írj neki, meg is kérdezheted konkrétan hogy miért nem ír neked, aztán ha arra sem válaszol, akkor lehet jobb nem erőltetni. :)
2017. aug. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!