Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tudnék csinálni hogy ne...

Mit tudnék csinálni hogy ne érezzem magányosan magam?

Figyelt kérdés

Az történt hogy a legjob barátom aki fiú egyszer csak letiltott de nem tudtam miért...

Aztán ma rákérdeztem a barátnőjétől hogy mi a baja és elmondta hogy idegesítettem a hülyeségeimmel...

Ha elmondja a fiú akkor tudtam volna rajta változtatni...

De a végén a barátnője is letiltott mert nem akart ezzel foglalkozni...

Az zavarta a fiút hogy szinte mindig ugyan arról az emberről beszéltem 0-24-ben ami érthető hogy idegesítő...

De nagyon jól megvoltunk és ő úgy tekintet rám mintha a húga lennék és nekem ő volt az egyetlen olyan barátom akiben megbíztam éa letudtam momdani a gonjaimat és persze mindent.Nagyon kevés emberben bízom meg így...

De mikor ő a legnehezebb pillanataut élte akkor én ott voltam neki és segítettem és mindig mondta hogy milyen jó ember vagyok ebben az lecseszett világban,stb... Aztán most itthagy...

Nekem ez nagyon rosszul esik mivel szinte minden nap beszéltünk...

A fiú pedig nem mondta el hogy van valami baja velem... Mindig csak utólag tudom meg rákérdezéssel...

Veszekedni pedig nem veszekedtünk.

Tudom hogy el kell valahogyan felejtenem mivel nem igaz barát volt mert volt olyan is hogy ő kinevetett a hátam mögött de én megbocsájtottam neki és elnéztem neki... Ő meg letilt engem...

Most eléggé szomorúnak és magányosnak érzem magam és nem tudom kinek mondhatnám el a gondjaimat mert rajta kívűl a volt tanáromban bízom meg nagyon de egy tanárnak nem mondhatom el az ilyen dolgaimat...

Visszahúzódó személyiségű vagyok...



2017. aug. 8. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát bogaram szokj hozzá, mert sajnos rengeteg ilyenben lesz részed (tapasztalat). Vagy kell találnod egy online embert akinek kölcsönösen kiönthetitek egymás baját, vagy új barátokat, vagy esetleg és pasit magadnak. Az onlinal viszont az a baj h nehéz jót találni mert hamar lekopnak, a valóságban meg ugye a személyiségi gondok....
2017. aug. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Milyen közösségben vagy: tanulsz, dolgozol? Kell, hogy legyenek szimpatikus emberek mindenhol, csak neked is barátságosnak kell lenned velük, hogy észrevegyenek. Nem kell mindjárt a legmélyebb lelki ügyeidet rájuk bízni, távolról, felszínes csacsogással kell elkezdeni, és fokozatosan eljutni az intim bizalom szintjéig.
2017. aug. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
ilyenkor a legjobb amit tenni tudsz, az ha továbblépsz (aztán, ha utólag kibékültök, vagy nem, azt nem lehet tudni). Nekem is volt hasonló helyzetben részem. Új barátot/barátokat kell keresned, tudom, hogy nagyon nehéz számodra, én is visszahúzódó személyiség vagyok, és nagyon nehezen ismerkedek, de muszály megpróbálnod, a saját érdekedben. Esetleg a családodnak, szüleidnek is kiöntheted a lelked. Próbálj meg új hobbit, sportot kipróbálni, ami leköt, és boldoggá tesz (nekem ilyen a futás ;)).
2017. aug. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Van kedved beszélgetni? Mert mostanában én is magányosnK érzem magam. Kár, hogy olyan közösségi oldalhoz kell fordulnom, mint a gyakorikerdesek, hogy elnyomjam valahogy ezt az érzést.
2017. aug. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!