Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? Elveszítem a...

Mit tegyek? Elveszítem a legjobb baratnomet?

Figyelt kérdés
A legjobb baratnomet felvettek gimibe engem pedig nem, nit tegyek? Hogyan tartsuk a kapcsolatot hogy mindig legyen kozos tema? Lehet, hogy a gimitol nagykepu lesz valaki? Igy baratsagunk uccs egy ket hetere mivel lephetnem meg? Kerlek segitsetek ertelmes valaszokat:( koszi

2016. jún. 2. 15:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy valaki nagyképűvé válna attól, mert gimis:D Ha legjobb barátnők vagytok, akkor szerintem ez nem okoz problémát. Esetleg, ha messze lesztek egymástól.

Én is külön gimibe kerültem, mint a legjobb barátnőm, de mindig van közös témánk, és ugyan olyan jóban vagyunk.

2016. jún. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi megoldottuk. A legjobb barátnőm 3 éve költözött ki Bécsbe az anyukájához (13 évesek voltunk), én itt maradtam Veszprém környékén. Majdnem minden nap beszélünk Viberen és 2 hetente visszajön az apukájához hétvégére. Szóval nemhogy külön suliba járunk, de még több km-re is vagyunk egymástól, ennek ellenére erősebb lett a kapcsolatunk, és mindig tudunk miről beszélni vagy csak úgy elütni az időt szórakozással. Szóval ha tényleg legjobb barátok vagytok és azok is akartok maradni, akkor megoldjátok. ;) Pláne, ha ugyanabban a városban éltek.
2016. jún. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi a biztatast:)
2016. jún. 2. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!