Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Teljesen indokolatlanul...

Teljesen indokolatlanul kibeszélt egy barátnőm. Megbocsássak neki?

Figyelt kérdés
2017. aug. 10. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne mondj neki olyat amit ki tud beszélni, majd ha sokadik alkalomra megmondod hogy azért mert pletykás akkor talán ráébred a helyzetre.
2017. aug. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez attól is függ, hogy mennyire "komoly" esetleg magánjellegű dolgokat árult el rólad másoknak. Szóval úgy értem nem mindegy, hogy olyan esetről szereztek tudomást mások, hogy például ki tetszik neked, vagy pedig a mély érzéseidről, esetleg gondjaidról, egészségügyi állapotodról, vagy a családodról osztott meg információkat másokkal.
2017. aug. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
most te is ki akarod beszélni :D csak szólok.
2017. aug. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem bocsáss meg neki, el is mondom miért!


Szinte lehetetlen olyan barátot találni, aki ne beszélne ki téged előbb-utóbb, tehát felesleges új barátokat keresni és eldobni a mostanit.

Egyrészt gondolom tökjól kijöttök, másrészt meg rohadt nagy energiabefektetés új barátokat találni, és lehet, hogy az még csak rosszabb lenne...

2017. aug. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

NEM! Ha egyszer megtette, akkor meg fogja tenni többször is!

Az meg végképp megbocsájthatatlan, ha tétje sem volt a cselekményének!

A titkokról: Amit két ember tud, az már nem titok!

Javaslom, válaszd meg jobban - a SAJÁT ÉRDEKEDBEN, - hogy kinek, miről beszélsz!

2017. aug. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne.
2017. aug. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!