Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek írjak a levelezőtá...

Szerintetek írjak a levelezőtársamnak, vagy várjak? (Részlet lent)

Figyelt kérdés

Még júniusban lett egy külföldi levelezőtársam, de aztán engem valamiért blokkolt az az oldal majdnem egy hónapig. Nem tudtam belépni, így neki sem tudtam jelezni, hogy mi történt. Talán vasárnap sikerült belépnem először, rögtön válaszoltam is a legutóbbi levelére és írtam, hogy bocsánat, hogy eddig nem jelentkeztem, elmeséltem, mi történt. Másnap reggel elolvasta, de nem válaszolt. Nem aggódtam, biztos dolgozni ment vagy dolga volt. Aztán eszembe jutott még valami, azt is megírtam, azt is elolvasta, talán kedden, de azóta nem ment fel az oldalra. Anno is volt, hogy hosszabb ideig nem jött fel, tehát igazából nincs nagyon mitől tartanom, de most mégis annyira várom a válaszát, hogy megfordul a fejemben, hogy talán megharagudott rám, hiszen nem tudta, mi történt.


Szerintetek hülyeség lenne megint írni, hogy remélem nem haragszik a kései válaszért és ha lesz majd egy kis ideje, akkor válaszol? (Nem akarom sürgetni sem, szóval megírnám azt is, hogy rosszul éreztem magam emiatt, mert biztos ő is várta a válaszom...)



2017. aug. 11. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én annyit írnék, hogy sajnálom, ha emiatt megszakad a kapcsolat közöttünk, de ténlyeg nem tehetek róla
2017. aug. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne írj többet neki, amíg nem válaszol, lazulj el egy kicsit. Hiszen megírtad neki, hogy mi volt, többet nem kell görcsölni rajta. :)
2017. aug. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne erőltesd, te megírtad mi történt, ha akar, majd ír.
2017. aug. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon reménykedem, hogy még írni fog. :)
2017. aug. 11. 20:09
 5/6 anonim ***** válasza:

Nézd, te egy hónapig nem írtál.

Ő meg két napja nem írt, és már bosszant?

Egyenlő mértékkel mérj már. Majd ha egy hónapig nem ír, írjál újra neki.

2017. aug. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5-ös, igazad van, jogosan kritizálsz. Viszont ha saját hibámból vagy lustaságomból nem írtam volna, akkor érezném ténylegesen jogosnak a válaszod. Egyébként azóta már írt.
2017. aug. 16. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!