Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Velem van a baj?

Velem van a baj?

Figyelt kérdés
Nem kívánok senkivel szorosabb barátságot már fenntartani,már fáraszt a mindennapos irkálása,nem kívánok találkozni,órákat átbeszélgetni.Nincs igényem rá,nehezemre esik,jól elvagyok magamnak! Talán depis lennék? Így kezdődik? Vagy csak belefáradtam a mindennapos jó pofizásba? Nem tudom! Elbeszélgetek,csetelek,értelmes dolgokról,de ha már napi szinten mindenről tájékoztat,értem itt a most eszik,most fürdik,most végzett melóban,stb,ez nekem már sok! Túlragozom,velem lehet a baj?
2017. aug. 12. 12:03
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Mert ezek nem barátok, hanem haverok. Velük nincs meg a szoros kapcsolat. Jó velük itt ott elbeszélgetni, de engem sem érdekelnek annyira, hogy naponta beszéljek velük. Egyetlen egy barátom van, vele bármikor szivesen elbeszélgetek, legyen akár hajnali 5 is.
2017. aug. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem bajnak mondanám ezt. A kötelék, ami fűz hozzájuk, részükről sokkal erősebb, mint részedről. Ezt mondjuk jó lenne tudomásukra hozni, mert többet látnak benned és a veled való viszonyban, mint amit te, így borul az egyensúly, és először te, majd egyikőtök sem érzi jól magát ezekben a (nem?) baráti kapcsolatokban,
2017. aug. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

4# Azt hiszem jól megfogalmaztad,jól látod! Igen,ez már olyan mintha felesége,barátnője lennék,holott erről szó sincs! Még házasságban is fárasztó lenne,ha a párom éppen csak azt nem írná meg,mikor megy a wc-re! Sokkk már ez nekem! Szóltam,úgy látom most besértődött,de nem érdekel,ne csipogjon már a telom 10 percenként ilyen számomra semmit nem jelentő dolgok miatt!

Már azt hittem depisedek :)

2017. aug. 12. 13:25
 4/4 Bihar Valatonon ***** válasza:
Ezzel már régóta én is így vagyok sokakkal kapcsolatban. Szívesen váltok velük pár szót, de már ahhoz sem volt sokszor, hogy megkérdezzem: " hogy vagy? " ...ezek a fölös sablon körök néha rohadt fárasztóak ilyen esetekben. :) Főleg úgy is mindig ugyanazok a válaszok vannak mind két oldalról. :D
2017. aug. 13. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!