Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan és hol szerezhetnék...

Hogyan és hol szerezhetnék barátokat?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, a régi általános iskolai barátaim nem törődnek velem, az új sulimban sincsenek barátaim. Most új osztályba kerülök, ugyan abban a suliban. Hogyan barátkozzak? Illetve iskolán kívül hol találhatnék barátokra? Van egy kutyám, esetleg olyan kutyás helyek, ahol lehet találkozni hasonló korú emberekkel? Vagy hova menjek? Interneten?

Mindig is eléggé antiszoc voltam, nehezen ismerkedek, nem tudom, hogyan kezdeményezhetnék.

Segítsetek légyszíves:(



2017. aug. 13. 13:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
aszociális*
2017. aug. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%
Én leszek a barátod :D
2017. aug. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Háát osztálytársakkal próbálj beszélni, úgymond vágódj be náluk. Meked tudom azt mondani, hogy minden kezdet nehéz, de igazából nincs mitől félni, szóval csak bátran :)

Kutyás helyek azok jók lehetnek még, meg csinálhatsz olyan hobbit, amit szeretsz és jó közösségg van ott, pl. valami sport. Annyi lehetőség van, mint a szemét, csak kicsit bátrabbnak kell lenned. :) Ja és mindig magadnak akarj megfelelni.

Ha mégis úgy érzed, hogy ez neked kínai meg nem megy, akkor írj rám nyugodtan.

2017. aug. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Erre a kérdésre én is keresem a választ.

Iskolában vannak haverjaim, jóban vagyok mindenkivel, de iskolán kívűl csak interneten van pár barátom, szám szerint 2 :/

Szóval ha gondolod, én szívesen barátkoznék Veled :)

2017. aug. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, és bocsi az elírásért #1.

Igazából engem nem nagyon szoktak észrevenni, úgy mond. De majd most szeptembertől próbálkozok.

2017. aug. 13. 17:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Úgy legyen :D
2017. aug. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!