Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért érzem ezt? /lent/

Miért érzem ezt? /lent/

Figyelt kérdés
Kb 3 hónapja megszakítottam a kapcsolatom az akkori legjobb barátnőmmel. Tudom, hogy jól cselekedtem, nem bántam meg a döntésem, de mégis mindenről ő jut az eszembe. Hiányzik, nagyon.

2017. aug. 28. 22:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Miert szakitottad meg a kapcsolatot vele?
2017. aug. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia!

Szerintem ha úgy érzed, hogy jól cselekedtél, akkor ne legyél szomorú. Nyilván, ha a legjobb barátnőd volt, akkor most hiányzik, hisz előtte gondolom rengeteget beszélgettetek. Ez természetes.

Nekem is van 2 barátnőm, akikkel megszakadt a kapcsolat. Persze szomorú vagyok miatta, de továbbléptem, megismertem másokat, akikre mindig számíthatok.

Ha továbbra is hiányzik, esetleg keres téged és tényleg nagyon hiányzik, esetleg beszéljetek meg egy találkozót.

2017. aug. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet hogy "jó" dötés, de attól még nem megy könnyen a hiánypótlás. Talán még mindketten råszorultok az őszinte törődésre.

Azt érdemes tudni hozy a megértés ės az eggyüttérzés két külön dolog és a pontos megértéshez MEGFELELŐEN fel is kell nőni.

2017. okt. 28. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!