Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Legjobb baratom lehet hogy...

Legjobb baratom lehet hogy megutalt?

Figyelt kérdés

Szoval a legjobb baratommal mar 5 eve vagyunk nagyon joban. Csak o tavaly ota atiratkozott, mert a szulei azt szerettek egy masik iskolaba. Es most a tavalyi (2016-17) es tanevben ugye keveset tudtunk talalkozni, es most meg egy ilyen kisebb barati tarsasagot epitettunk magunk kore (osszesen 7en vagyunk abban) . Es annak a tarsasagnak a nagy resze a varos masik feleben lakik( biciklivel 20perc). Es ugye ezert csomoszor nem tudtam ki menni, mert vagy mire odaerek johetek is haza ( pl edzes elott( mind egy kosarcsapatban vagyunk) vagy hasonlo). A baratom meg tok konnyen ki tudott oda jutni az anyja miatt, mert siman el tudta vinni. Es ezert igy kicsit kezdtem kivalni a tarsasagbol, plus meg nekem az osztalyom nagyon jo es nyaron sokat voltam osztalytarsaimmal, es ezert is mondtam le veluk talalkozot. Es a legjobb baratomtol igy is kicsit elhidegultem. Mar keveset beszelunk meg mar kb csak en irok neki, es arra is csak nagy nehezen valaszol. Es a legrosszabb, mostanaban hogy latom snapchaten hogy ok nelkulem talalkozgatnak meg stb. Most nem

Olyan rossz a helyzet, lehet benan fogalmaztam, joban vagyunk meg minden, sot bemutattam az uj osztalytarsaimnak( uj osztalyom lett 9ediktol) es ok nagyon kedvelik ot, sot az egyik lannyal majdnem ossze is jott. Hogyan lehetne ezt helyre hozni? Mert most nem mondom azt hogy latam rossz lett a kapcsolatunk mert ez nem igaz, csak mar keveset talalkozunk, es mar nem beszelunk annyit. Ha talalkozunk akkor nagyon nagyon jol elvagyunk csak ez kevesszer van. Kb heti 1-2szer.



2017. aug. 29. 17:04
 1/5 Genious válasza:
49%

Először tanulj meg írni. Vegyél egy magyar billentyűzetet, utána tárgyalhatunk róla.

A lényegre térve szabadítsd fel magad valamelyik programod alól és tölts vele több időt.

2017. szept. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Farkas Dávid 1996 válasza:

Nekem is volt hasonló tapasztalatom.Szerintem az új társaság akikkel napi szinten találkozik ott sikerült jó kapcsolatokat kialakítania veled meg már nincs napi szintű kapcsolatba,mert nem jártok egy iskolába.A szüleimnek voltak napi szintű baráti társaságok régen pont hasonlóan 1 iskola napi szintű találkozás.De ahogy ennek vége volt mindenki a saját új környezetéhez társaságához szokott a régi néha nosztalgiából eszébe jutott,találkoztak,de ez már nem volt ugyanaz.

Sőt az egyik általános iskolai osztálytásammal is ugyanez volt a helyzet 5 éves barátság és mindenki megszokta az új környezetet alig találkoznak.Az egyikük jobban szerette volna a kapcsolatot ápolni,de a másik félt nem érdekelte.

Amit leírtál az alapján biztos hogy nem utált meg téged szó sincs erről.Próbáljátok meg többet beszélgetni akár messengered,skypon vagy facebookon ha messze lakik, próbálj meg beszélni vele a régi közös emlékekről amin ő is elgondolkodik.

Én ezt tanácsolom.Ne add fel,próbálj meg vele többet beszélni.

2017. szept. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Farkas Dávid 1996 válasza:
Az álalános iskola után elballagtunk és utána mindenki új helyre került ott mindenki megbarátkozott az új emberekekkell azt akartam írni a szövgeg közepén,csak kimaradt.
2017. szept. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Heti 1-2-szer talalkoztok? Ne viccelj mar, az eleg sok. Even ezen vagy kiakaszto? Azt hittem 2 havonta taliztok csak edzesen kivul.
2017. okt. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azt akartam irni, hogy emiatt vagy kiakadva? Csak az autocorrect kozbeszolt.

Az, hogy nem valaszol, ha irsz neki, bocsanatos bun, neki is csak 24 orabol all a nap. Es mivel neki tobb haverja van, igy kevesebb ideje jut rad.

2017. okt. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!