Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek az jó, vagy rossz...

Szerintetek az jó, vagy rossz ha az ember csak abban hisz amit lát?

Figyelt kérdés
Adott egy ember akinek ha mondok valamit ami kicsit is eltér a megszokott dolgoktól azt mondja rá, hogy ő ezt nem hiszi el, mert nem látta. + jön azzal, hogy én vagyok a naív, hogy ilyeneket elhiszek. Csak azért, mert ő nem volt ott és nem rögzítette kamerával, nem történhetnek meghökkentő dolgok? Vagy néhány pletyka nem lehet igaz? Természetesen a normális határon belüliekre gondoltam. Ő a kis rózsaszín burkában él, amiben minden tökéletes és képtelen elhinni azt, hogy vannak erkölcstelen emberek vagy lecsúszott alakok akik olyanokat tesznek amikre ő sosem lenne képes és nekem úgy tűnik, hogy ezzel csak magát nyugtatgatja, hogy "ez úgyis csak pletyka és fel van nagyítva az egész". Ezt mostanában kezdte el csinálni és már azon a ponton vagyok, hogy nem szívesen osztok meg vele ilyen információkat, mert úgyis ezt a választ kapom rá...
2017. júl. 31. 01:47
 1/8 Bihar Valatonon ***** válasza:
Rá kell hagyni az ilyen úgy sem jön rá csak, ha ő akarja....kerülj vele ilyen témákat.
2017. júl. 31. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy New Yorkban volt-e már, és ha nem, akkor hisz-e benne, hogy létezik.
2017. júl. 31. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mármint kinek jó és kinek rossz ?, engem nem érdekel ki miben hisz, meg mibe nem hisz meggyőződés nélkül, ha neki majd ezért jó lesz, vagy rossz lesz az sem érdekel. Foglalkozz saját magaddal.
2017. júl. 31. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem jó. Nem hinnék a medveállatkákban, abban, hogy a Föld olyan, amilyen, a történelemben meg szinte semmiben...


De embert láttam már eleget, így rózsaszín ködben még akkor sem élnék.

De megvan ennek a viselkedésnek is a magyarázata, nyilván te is tudod, hogy van, aki szeret álomvilágban élni, homokba dugja a fejét s jajdejó...


Brrr. Inkább a rideg valóság.

2017. júl. 31. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért nem ártana tudni, mket nem hisz - mert nem mindegy, hogy az aotmfizikával vannak gondjai, vagy azzal, hogy a szomszéd N-szel csalja a párját!
2017. júl. 31. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyértelműen nem jó, ha az emberiség is így élne akkor sehol sem tartanánk.
2017. júl. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Rossz!
2017. júl. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor számára a levegő sem létezik?
2017. júl. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!