Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem tudok beilleszkedni az...

Nem tudok beilleszkedni az osztályomba?

Figyelt kérdés
Vannak az osztályba ezek a hangoskodó, mindenen vihogó p.csák, akikkel eleinte barátkoztam, de úgy érzem ez nem én vagyok és nem tudom közöttük jól érezni magam, mert alig hagynak szóhoz jutni. A másik véglet pedig hát bocsánat de a "lúzerek". És ezek akik kb. egész nap meg se szólalnak, csomónak még a hangját se hallottam, és nincs nagyon ilyen átmenet, ezért tök magányosnak érze magam. Kérlek adjatok tanácsot!

2017. szept. 7. 15:16
1 2
 11/12 anonim válasza:
100%

"tudom ez egy csunya szo de ez van"


Kérdező... Egyedül te vagy a vesztes, mert csoportosítod az embereket :)

2017. szept. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Szia. Én ugyanezt ereztem tavaly. Végülis úgymond a "luzerekhez" csendesebb emberekhez csapodtam, akik társaságában találtam egy-ket aranyos embert, bár a többiek elég furak, és sajnos ők is mindig ott vannak, ahol én. Ennek ellenére próbálok az egész osztalyhoz kedves lenni, és magabiztosságot sugározni, hisz nem kell, hogy más emberek határozzanak meg minket, nem kell mások viselkedéséért felelősséget vállalni. Szóval próbálom a maximumot kihozni. Még mindig nehéznek érzem a szitut, de még dolgozok rajta.
2017. nov. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!