Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit jelenthet, ha így viselkedik?

Mit jelenthet, ha így viselkedik?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, akivel egy darabig nem volt köztünk több beszélő viszonynál, de pár hónapja többet kezdtünk együtt lenni a társaságunk miatt. Először azt mutatta, hogy nem kedvel és sokszor beszólogatott meg próbált piszkálódni, ha olyanja volt. Egy nyári esemény kicsit közelebb hozott minket egymáshoz és utána pár hétig kedves volt. Beszélgettünk, még olyanokat is mondott, hogy jó lett volna találkozni velem. Egyszer egyik pillanatról a másikra szinte megint elkezdte a régi viselkedését, holott semmi sem változott. Mostanság néha mond valamit barátilag és 5 perc múlva, ha hozzászólnék már elutasít. Nem merek közeledni felé, mert leolt és nagyon zavaró, mert szimpatikus és sok közös témánk lenne.

Helyre tudom még hozni vagy inkább hanyagoljam őt?


2017. szept. 9. 18:46
 1/1 anonim válasza:

No vagy férfi az illető ?

Ha férfi ,van mas van jobb ..Es simán bunko

Nekem volt egy fiú az eletembe most nyáron jol elvoltunk ,állítólag szeretet is kelletem

Utána meg mar nem vagyok hozza való ,Es nem akar nem kellek

2017. szept. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!