Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tényleg nem barátság az ahol...

Tényleg nem barátság az ahol hárman vannak?

Figyelt kérdés

Saját tapasztalat?

Én azt hittem, hogy van két legjobb barátnőm, de rájöttem, hogy valóban ők egymás legjobb barátnői. Én pedig csak úgy vagyok. Egymással osztják meg a titkaikat, mindig együtt vannak stb. Részletesen nem szeretnék belemenni... Én akkor kellek ha összevesznek és valakinek lelkizhetnéke van, vagy valami kell.

Félreértés ne essék, NEM akarok itt barátokat keresni. Csak kíváncsi vagyok más is tapasztalt - e már ilyet. Szakítsam meg velük a kapcsolatot?



2017. szept. 9. 18:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Voltam harmadik kerék, akkor mikor kellett valami jó voltam de egyébként egyáltalán nem számítottam. Amikor nem voltam vevő arra hogy továbbra is kihasználjanak akkor meg én lettem a s**r.
2017. szept. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Ha pedig szóvá teszem én vagyok a hisztis... :D
2017. szept. 10. 09:37
 13/13 anonim ***** válasza:
Az esetek többségében nem.Vannak több tagú barátságok is amik jól működnek,de ott is megvan ki kivel tart jobban össze.A hármas szám a barátságnban nem épp szerencsés.Ilyenkor az egyik mindig kilóg a sorból.Megjelenik a veresengés.Az egyik fél általában hajlamos érezteni,gesztusokkal meg szavak szintjén is ki a kedvesebb neki és ezzel a harmadik félt leértékeli.Az ilyen hármas barátságok nem egyenrangúak.Akárhogy igyekszel is(mondjuk nem is kell igyekezni velük)nem fog jobban működni.Egy ilyen barátságnak az egyik tagját nemrégen leépitettem.Itt is az a helyzet,hogy ők a másik személlyel 7éves koruk óta ismerik egymást.A személy akit ignorálok szeretett beszólogatni,ironikus, kétszinű volt általában arra voltam jó,hogy meghallgassam.Imádott önmagáról meg a problémáiról beszélni.Engem semmibe vett.A másik tag nem ilyen,vele jól kijövök.Vannak más barátaim,ismerőseim is.nem esnék kétségeb ha nem működne a dolog.
2017. szept. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!