Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Normális ha ezért bűntdatom van?

Normális ha ezért bűntdatom van?

Figyelt kérdés

Nagy vonalakban a következő történt.

Vagyok én, a barátnőm(én is lány vagyok, baráti barátnő) meg egy másik lány. A lány beszélt azzal a fiúval aki barátnőmnek tetszik. Elmondta neki, hogy tetszik a barátnőmnek, illetve nagyon csúnya dolgokat hazudott róla. Hogy részegen ment haza, meg elszívott egy doboz cigit, öngyilkos akar lenni. (Holott soha nem ivott még, nem cigizik, és öngyilkos se akart soha lenni). Illetve kis részben rólam is hazudott. A fiú leképernyőfotózta ezt és beküldte egy csoportba ahol kb 20 ember rajtunk röhögött(rajtam meg barátnőmön).

Erre nyilván barátnőm kiakadt, összevesztünk a csajjal. Még próbálkozott egy ideig, aztán feladta. Eltelt egy kis idő(közben az a 20 ember folyamatosan piszkált minket ha találkoztak velünk, főleg barátnőmet) újra elkezdett írni, rengetegszer bocsánatot kért. Elhívtuk végül jöjjön el sétálni egyet. Itt nem történt semmi érdekes. Végül barátnőm megbocsájtott neki. Ám találkoztunk azokkal az emberekkel akiket említettem, jól lecseszték a csajt. Erre barátnőmnek előjöttek az emlékek, újra összeveszett a lánnyal. (Míg jóban voltunk voltak kisebb hazugságai a lánynak).

Azóta jó sok idő eltelt, most újra irkál a lány, és nagyon szomorú, depressziós.

Bűntudatom van emiatt, ez normális? Mit tegyek?


2017. szept. 10. 13:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyen buntudatod vki miatt, aki tobbszor magasan sz.art ra , hogy te/ti hogy ereztek. Kapott eselyt, elbszta, igy jart. Ha meg is bocsatasz neki, ujra eljatsza majd a bizalmad, ami fajni fog NEKED, neki meg semmi baja nem lesz.
2017. szept. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jogi lépéseket kellene tennetek, akkor elgondolkoznának, hogy csinálnak-e még ilyet. :)
2017. szept. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy kislány az a csaj.

Mintha valakit szándékosan megszúrkált volna késsel, utána meg bőg hogy nem akarta, és figyelmet akar. Egy ilyen kisgyereknek érdemes lenne tanulnia ebből a leckéből. Ha viszont elnéző vagy vele, mintha semmi rosszat nem csinált volna, nem fogja megtanulni amit kell.


Miért érzel bűntudatot? A csaj saját magát szivatja ezerrel, és most azt várja hogy még ti legyetek kedvesek vele amiért ő szétszivatott titeket. Csak szórakozik az érzelmeitekkel, energiavámpír, kislány.

2017. szept. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!