Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mennyire normális, ha nincsene...

Mennyire normális, ha nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés

Végzős egyetemista srác vagyok. Magamat kedvesnek, jókedvűnk és teljesen épkézláb embernek tartom. Úgy veszem észre, hogy sok emberrel megtalálom a közös hangot, de egyszerűen nem tudok néhány hosszabb beszélgetésen kívül szorosabb kapcsolatot kialakítani az emberekkel. Nem gondolnám, hogy a személyiségemmel, vagy a viselkedésemmel lenne a probléma, hiszen élvezni szokták a társaságom. Mennyire jellemző ez a szituáció a korosztályomra?

Egyetem elején egyébként lettek barátaim (vagy olyan "haverfélék"), de ők vagy csúsznak az egyetemen, vagy szakot váltottak, rosszabb esetben kibuktak így nincsenek is közös óráink és amúgy meg nem keressük egymás társaságát.

Általános és középiskolás barátok már rég-rég elkoptak, így ők sem jöhetnek szóba.


2017. szept. 12. 15:08
 1/3 BalladaiHomály válasza:
57%
Ez szerintem a korszellemnek megfelelő, a legjobb cimborámmal is jó ha havonta összefutok, dolgozunk, én is, ő is. Szerintem járj kicsit szórakozni, ismerkedj emberekkel, később beszakadsz majd a munka világába, és nehezen tudsz majd időt szakítani arra (a mostaninál is nehezebben!) hogy barátokat gyűjts, vagy a kollégáid közül kerülnek ki,ami valljuk be, az ők vagy a te előrelépésed esetén szintén veszélybe kerül. Nagyjából ennyi. Lehet érdemes lenne feleleveníteni egy-két régebbi barátságot is, természetesen azt amelyiket megéri (NEM az anyagi értelemben értettem hogy megéri!)
2017. szept. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem sincsenek.

25f

2017. szept. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Legalàbb nem basznak fel a faszsagaikkal
2017. nov. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!