Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tényleg én voltam a gonosz?

Tényleg én voltam a gonosz?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok. Egy városi unnepségen megismertem egy fiút. Nagyon jófej volt. De én csak barátként tekintettem rá. Eleinte csak néhány zavaró szó hangzott el tőle. Mint pl: cica, szépség, (a nevem)baba. Már akkor tudtam, hogy első látásra belém zúgott. Aztán jött az, hogy megölelt. Majd később felbukkant a házunknál. Mondtam, hogy feljöhet, de csak kis időre, mert tanulnom kell. De nem ment el. Úgy kellett már kilökdösnöm a lakásból. Folyton visszajött. Már ott voltam, hogy kulcsra zártam az ajtón. Aztán elkezdett szerelmes üzeneteket és videókat küldözgetni. Megpróbáltam finoman lekoptatni, utaltam rá, hogy van "pasim" (ha lehet annak nevezni azt, hogy folyton eggyütt lógunk, átjön, stb. De nem történik semmi más.). De aztán egyszer leleste postáskódot, és jött kukkolni. Az ajtó előtt várt, és benézett a nyiláson, ahol a levelet szokták bedobni. Aztán ajándékokat adott. Kezdtem teljesen kikészülni tőle. Nem akartam megbántani, ezért csak utaltam a pasimra, és hogy őt csak barátként látom. De egyszer, amikor megint jött kukkolni, hozzávágtam, hogy:

"Hyagyj már békén! Nekem van pasim!"

Valószínűleg nagyon megbántottam, mert azóta a színét sem láttam. Igaz, hogy nagyon idegesített, de bűnösnek érzem magam, hogy így megbántottam. Segítsetek! A válaszokat előre is köszönöm.



2017. szept. 17. 01:00
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
8-as: 12 éves gyerek meg akart erőszakolni? Nekem 12 évesen az volt a legnagyobb bajom fiúk terén, hogy hogy csaklizzam el előlük az első (iskola) padot xD. Ilyen eszembe sem jutott.
2017. nov. 25. 02:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!