Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehet hogy szerelmes belém?

Lehet hogy szerelmes belém?

Figyelt kérdés
A legjobb barátom egy fiú. (Ő az egyetlen fiú barátom de a legjobb barátom is egyben. Félre értés ne essék sok lány barátnőm is van) nagyon imádjuk egymást meg blablabla sokkal jobban megért mint egy lány mindig segít ha baj van itt van nekem. Ma de mostanában sokkal furább lett. Minidg puszilgat, mondja hogy ez a lány olyan ronda de te milyen szép vagy meg ilyenek meg sokkal kedvesebb lett nem mintha nem lett volna elotte az de elotte olyanol voltunk mont 1 testver most meg ugy banik velem.mint ha mar jarnank. Sosem csinált ilyet. Persze előtte is megöleltük egymást meg adtunk puszit egymásnak de nem ennyit. Nem akarom megbántani meg járni sem vele mert egyszer ugy is szakitanank es akkor lehet hohy mar baratok seem lennenk es ezt nem akarom mert nagyom szeretem es fontos nekem. Mit tegyek? 15/L
2017. szept. 17. 06:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Miért gondolod, hogy úgyis szakítanátok? :D A legjobb barátomat neten keresztül ismertem meg, 4 évig beszélgettünk neten egy hosszabb megszakítással, majd elkezdtünk találkozgatni, most pedig már 1,5 éve együtt vagyunk. Nem szakítottunk és nem is akarunk, mert hát miért tennénk?


Az a kérdés, hogy te szereted-e őt, mint a párod vagy csak testvéredként szereted-e? Ha összejösztök, akkor pedig nem azon kell idegeskedni, hogy mikor mentek szét, hanem a problémákat meg kell beszélni. Ha figyeltem egymásra, semmi gond nem lesz.


Szerintem gondolkodj el az érzelmeiden utána beszélj vele. :)

2017. szept. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm! Csak azért gondolom hogy szétmennénk mivel még csak 15 évesek vagyunk.
2017. szept. 17. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!