Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Komolyan ennyire életképtelene...

Komolyan ennyire életképtelenek a párok egymás nélkül, hogy legjobb barátnőmmel kettesbe nem tudok rendesen találkozni? Mert jön a párja.

Figyelt kérdés

Szülinapom volt. Megbeszéltük,hogy ketten ünneplünk. Nekem nincs sok barátom, leginkább csak ő van, lassan 4 éve vagyunk barátnők.

Párkapcsolatban élt sosem volt ennyire gáz a viselkedése. De a mostani pasijánál megváltozott.


Konkrétan 2-3 hetente találkozunk pár óra,de az is abból áll,hogy a párjával telózik szinte.


Szóval megbeszéltük,hogy átjön hozzánk,iszogatunk,elvagyunk majd nálunk alszik így sokáig tudunk beszélgetni,régebben több ilyen csajos estét tartottunk.Ezt ő vetette fel mint ötlet nem is én. Végre tök jó lett volna. Erre iszogatunk nálunk tegnap. Mondja menjünk bulizni, oké én benne voltam. Erre meg akkor a párja hozz visz minket. Abban is benne voltam,de arról szó sem esett,hogy ő is jönne be velünk bulizni.Eddigi párjainál egyik sem jött velünk bulizni. Majd aztán az egészből az lett,hogy tömegközlekedve mentünk be pasija is ivott végül a pasijának egy ismerőse taxizik és olcsón haza hozott, így nem aludt nálam,hanem haza mentek,csávója náluk aludt.


Az a baj,hogy konkrétan mikor 2-3 hetek múlva végre buliznánk akkor 1-2 órát együtt vagyunk utána már találkozzunk a csávójával és 3-an menjünk ide oda.. Ez rosszul esik,mióta együtt vannak. Kb le sem szar engem. Végre mikor taliznánk,buliznánk mindig a vége az,hogy már 3-an vagyunk.


Szóltam már ez miatt.


Nem értem ha 0-24 be együtt vannak komolyan nem lehet kibírni több órát esetleg egy éjszakát a másik nélkül?


Aki így gondolkodik nem való barát neki,mert amikor persze nekem szükségem lenne rá akkor nincs ott,mert jajj x-el vagyok ez van az van,legyek megértő vele szembe,mert kapcsolatban él. De ha neki kell segítség én meg ugorjak első szóra! Hogyne.. Mikor egyszer egy haverommal elmentem strandra és nem vettem fel barátnőmnek a telefont(nem hallottam,hogy csöng),akkor kiakadt teljesen,hogy miért nem veszem fel,meg minek nekem telefont stb.. Mikor már mondtam neki,hogy elmegyek strandra a haverral,de ennyire figyel rám. Kb semennyire.


Mielőtt félre értés lenne,nem vagyok féltékeny,nem az a problémám,hogy kapcsolatban van hanem az,hogy ha már nagy nehezen 2-3 hetente össze hozunk egy talit akkor ketten legyünk már nem a párjával akarok bulizni,meg lennének olyan dolgok amiket nem a párjának akarok mondani hanem négyszemközt a barátnőmnek,mert az csak rá és rám tartozik.


Persze tisztelet a kivételnek!!


2017. szept. 24. 17:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Sok ember van, akinek nincs túl magasan az EQ-szintje, ha az emberi kapcsolatairól van szó, és nem tud egyensúlyt tartani, sem mértéket. Ez az a típus, aki azt hiszi, akkor igazán "trú" a kapcsolatok, ha 0-24 egymás seggében vannak vagy ha a féltékenykedő párjuknak semmi okot nem adnak a féltékenykedésre, ergo minden pillanatot vele töltenek. Közben meg még mindig hú, de remek barátnak tartják magukat, csak éppen náluk ez azt takarja, hogy "ha épp unatkozom vagy kell vmi, akkor legyen ott a másik".


Én amúgy pont ezért kínosan ügyeltem arra, hogy amikor volt/van épp párom, akkor szakítsak elég időt a barátokkal való kapcsolattartásra, úgy, hogy nincs ott a párom. Mondjuk más kérdés, hogy ezt sajnos az én "barátaim" nem értékelték, és koccoltak, mert vmi más apró hibát vétettem ellenük (amikor ők 100x csúnyább dolgokat is megtettek) meg mert én már nem voltam nekik elég "menő" barátnak, mert az újabb az helyi szinten híres színész-énekesnő meg kutató...

2017. szept. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Egyetértek amit mondasz, nincs lehetőség a féltékenykedésre és más egyébre,mert null 24be együtt vannak.


Szerintem kizárt dolog,hogy ha vki nem dolgozik és 7 napból 2-3 órát nem képes a legjobb barátnőjére szánni. Kifogás az mindig van.


De ha meg szüksége van rám, akkor meg jöjjek el a munkahelyről előbb,mondom ez rohadtul nem így működik,de miért nem tudom azt tetetni,hogy nem érzem jól magamat. MOndom nem fogom a kolléganőmet szarban hagyni,mert nem bírsz várni pár órát míg végzek a munkahelyen. Tudja jól,hogy mikor végzek főleg ha már reggel megírom neki meddig leszek.


Féltékenykedést nem értem,mert bnőm 100% bízik a pasiban,nem vmi kicsapongó a srác amúgy sem.


Bnőm pedig ha nálunk iszunk akkor meg pláne semmi oka a féltékenységre,mert nem 100 pasival vagyunk körül véve.


Pasiját sem értem,miért nem hagyja békén mikor tudja velem találkozik. De nem, hívogatja,meg ír bnőmnek, aki meg válaszol persze.

2017. szept. 25. 16:25
 13/16 anonim ***** válasza:

Barátnőim nem igazán vannak, inkább csak fiú barátaim.

Nekem a munkatársnőim ilyenek. Mindenhova a párjukkal mennek, munka közben folyton róluk beszélnek, rájuk gondolnak...mintha az egész életük a pasijuk körül forogna, ő az életük egyetlen értelme.

Facebookon is, minden képen együtt vannak, minden megszólalásuk vagy a pasiról szól, vagy bejelölik benne. Kommentekben meg megy egymás közt a "jajjjj kis mucikám én annyira szeretlek" "nemmmm én szeretlek jobban, édesem" és hasonlók.

2017. okt. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Volt több fiú haverom,de idővel mindegyik többet akart tőlem, én meg nem. Így megszakadt a kapcsolat. Én nem hiszek a fiú lány barátságban ezek után.


De igazad van, annyira pasijuk körül forog minden,hogy egyedül már létezni sem mernek.


Borzasztó az,hogy nagyon vagány,önálló,temperamentumos nőként ismertem meg legjobb barátnőmet,senki nem tudta befolyásolni. Most meg jajj x így jajj x úgy.


Már hánynom kell tőlük komolyan.

2017. okt. 1. 12:06
 15/16 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem meg nem kell erőltetni a barátságot. Tudomásul kell venni, hogy vége van, vagy hogy másik szakaszba lépett.elhiszem, hogy frusztrál, mert mincs más, aki meghallgatna. Próbálj más barátokat keresni, vagy egy párkapcsolatot létrehozni.
2019. márc. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

2 éves kérdés :D


Nem vagyunk barátnők,nem ez miatt, más miatt csúnyán össze vesztünk. Nagyon megsértett.

Persze pitizik,de most már hagyom az egészet. Egye meg amit főzött.

2019. máj. 2. 19:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!