Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerelmes vagyok! Mit tegyek?

Szerelmes vagyok! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok az osztályunkból egy lányba mit tegyek? Megszólítsam? Miről beszélgessek vele?

16/F



2017. szept. 30. 18:50
 1/3 A kérdező kommentje:
Komoly választ kérek!
2017. szept. 30. 19:03
 2/3 anonim ***** válasza:
Szólítsd meg. Azt már ne én találjam ki, hogy miről beszélgess vele, te jársz vele egy osztályba, de megsúgom, nincs olyan lista, hogy "témák, amiről beszélgethetünk a lánnyal, akibe szerelmesek vagyunk" ;) Bármiről, amiről úgy emberek általában szoktak. Aztán úgy három nap után mellékesen kérdezd meg, hogy lenne-e kedve beülni veled egy üdítőre délután. xD
2017. szept. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Először az alapoknál kell kezdeni. Retorika, ha az megy, akkor jön a művelődés (látókörbővítés) min 15 sport. 30 féle költő, min 200 vers. Fizikai ismeretek. Viselkedés kultúra. Divat, és lányos témák a szex...stb

Hosszú folyamat, amikor a fiúnak érdemes megszólítania egy lányt, mert bármit mondasz hülyeség lesz, erőltetett, betanult, nem tőled jön, ha még azt sem tudod mit mondj, akkor ne mondj semmit csak fürödj a jelen-lét-éden.

2017. szept. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!