Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért lett ilyen a haverom?

Miért lett ilyen a haverom?

Figyelt kérdés

van egy haverom aki eléggé játssza az eszét.amikor pl csoportban irogatunk (messenger)sokszor beszól mindenkinek, de amikor mi írunk valamit ami nem is sértő egyfolytában megsértődik.

Vagy pl lehívott és vártam egy 20percet erre ott bújkált a többi haverommal,Odamentem hogy miért ilyen kétszínűek erre ő azt se tudta miről beszélek,meg kamuzott.

Másnap pedig megjáttsza magát mintha semmi sem történt volna.

Meg azért is basztat mert ők jobban megélnek mint mi, és lecsóróz.(pedig nem vagyunk szegények).

Meg vékony vagyok vagyok (ilyen a genetikám)

ő meg azzal szól be hogy éheztetnek meg ilyenek.

Lehet azért játssza ennyire magát mert mostanába kezdett el gyúrni, de azelőtt is ilyen volt.

Már nem is érdekelne,de osztálytársak lettünk szakgimiben.

Ti tűrtének a helyemben amit csinál?


2017. okt. 2. 19:01
 1/2 anonim ***** válasza:
68%

Kisebbségi komplexus, önbizalomhiány, stb.

Ezért úgy alacsonyít le téged hogy magát nagyobbnak lássa, hogy észre sem veszi, akaratlanul is.


Te tűröd, hogy mások belemásznak az magándolgaidba és megmondja az arcodba hogy neki nem tetszik ahogy élsz, ahogy kinézel?


"amikor mi írunk valamit ami nem is sértő egyfolytában megsértődik. "

Mert egy lelki beteg, aki nem fogja fel milyen sértő dolgokat csinál másokkal, de arra állandóan ügyel hogy ki mennyire tisztelettel beszél vele.

2017. okt. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de valahogyan megkell oldani.Biztos nem fogom hagyni magam, de akkor meg a hátam mögött minden szarnak fog engem állítani, meg ellenem fordítja a haverjaimat.
2017. okt. 2. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!