Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Túl fogok ezen lépni?

Túl fogok ezen lépni?

Figyelt kérdés

Tavaly szeptemberben elkezdtem egy esti sulit. Egy tanyán lakom és addig annyiból állt az életem, hogy egyik tanyából jártam át a szomszédos tanyába, ott volt a munkahelyem. Tehát nem nagyon vtam emberek között...


E miatt kezdtem ezt az iskolát, nem is nagyon a szak érdekelt, hanem az, hogy legyen lehetőségem barátkozni, ismerkedni. Viszont már az elején láttam rajtuk, hogy nem akarnak befogadni. Vtak beszélgetések, később picivel volt olyan, hogy össze ültünk tanulni. Az egyik lánnyal nagyon jóba lettem, később egy régi ismerősöm is becsatlakozott (Ő nem volt osztálytárs). Majd a csaj bepasizott és a 2 lány ignorált, koppintott. Az osztálytársak melléjük álltak és most szeptemberben már az volt, hogy hozzám se szóltak még köszönni sem köszöntek. A lány kint volt külföldön, azt hittem, hogy nem jön vissza, ezért még erőltettem a sulit, hogy legalább levizsgázzak. Viszont vissza jött és kiíratkoztam a suliból, mert egyszerűen nem érdekel a külföldi útja, nem érdekel, hogy mi van vele, egyszerűen csak megakarok Tőle szabadulni. Ráadásul nagyon fáj, hogy ami miatt ezt a sulit választottam, nem sikerült, nagyon fáj, hogy akiket én szerettem, Ők nem szeretnek, utálnak, lenéznek. Nagyjából olyan volt mint egy rossz munkahelyi légkör. Nem bírtam, ott kellett hagyni. A szak az továbbra sem érdekelt.


Hogyan léphetnék tovább? Később kezdjek bele egy új suliba? Mit tegyek? :(


22/F



2017. okt. 6. 10:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna otthagyni a sulit. Legalább végig kellett volna csináld, hogy végezz vele, s nem az osztálytársaktól függni. Rossz közegbe kerültél. Persze menj el más suliba, de ne feltétlen azért, hogy majd ott barátokra akadsz. Máshol is lehet barátkozni, de ha tanyán laksz, akkor ott nm akad senki. Lehet be kellene költöznöd a városba.
2017. okt. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha nem találsz olyan szakot ami érdekel, akkor ne kezdj bele még egy suliba. Mármint ha nincs rá szükséged, mert stabil kereseted van, és meg vagy elégedve a munkáddal.

Ha viszont szeretnél fejlődni akkor olyan szakot válassz ami érdekel és ne az emberek miatt menj hanem magad miatt.

Na de, ha nem találsz, akkor keress valami más elfoglaltságot, hogy kimozdulhass, sok lehetőség van még az oktatáson kívül is.

Vagy ha szeretsz nyelveket tanulni akár nyelviskolába is mehetsz. Nem muszáj egy szakma, vagy nem tudom eddig mit tanultál.

2017. okt. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Suliba nem azért íratkozik be az átlagember, hogy beszélgetni tudjon. Ahhoz kisebb horderejű programok is bőven elegendőek. Ahhoz elég elmenni egy kocsmába, vagy cukrászdába. Vagy kiülni a térre galambot etetni.
2017. okt. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szegeden hol lehetne ismerkedni? :(
2017. okt. 6. 17:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Szeged egyetemi város az ország minden pontjáról oda összpontosulnak a legjobb nők, de ha nem vagy egyetemista lehet lenéznek majd
2017. okt. 7. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ilyen szempontból a barátkozás is olyan, mint a szerelem. MINDKÉT félnek akarni kell a dolgot. Ha nem tudsz normális emberi módon kommunikálni, senki sem fog barátkozni veled. Ha te magad nem tudsz barát lenni, senki sem fog barátkozni veled. Minden emberi kapcsolatban ADNI kell, hogy kapjál is valamit cserébe.
2017. okt. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!