Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csak én vagyok így ezzel?

Csak én vagyok így ezzel?

Figyelt kérdés

Nem akarom túlgondolni, meg nem akarom túlbeszélni a témát, deee

Ti is vágytok egy legjobb barátra? Jó, nem azért kérdem mert magányos, sőt éppen ellenkezőleg... vannak barátaim, meg haverjaim akikkel tök jól elvagyok és eldumálok velük, ápolom is a kapcsolatokat, viszont jó lenne egy olyan személy az életemben akivel kettesbe alkotnánk egy igazi barátságot, már-már testvéri kapcsolatot, akire mindig számíthatok és a legrosszabkor is ott lennénk egymás mellett? Mert én nagyon.... alapjáraton rohadtul nem vagyok érzelgős típus, de jó egyszer kiadni magamból ami bennem van, még fogalmazási hibákkal is... szóval jaa... köszi ha végigolvastad😃😂😂😉

16/F



2017. okt. 11. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel elég sokan vannak így, pl én is :D
2017. okt. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Így van, ezzel sokan ìgy vannak ;)
2017. okt. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
8%
Nekem van legjobb barátom és sok jó barátom is . Csak barátnőm nincsen . Szerelem karmám az bili tesom. 19F
2017. okt. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát...próbáld meg az egyik barátod még jobban megismerni. 20f
2017. okt. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!