Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elegem van, mit tegyek?

Elegem van, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nincs egyetlen olyan baratom akire barmikor számíthatok. Mindig az utolsó pillanatban lemondanak mindent, és az van amit ők akarnak az én véleményemet meg leszarjak. Halálra unom magam egyedül itthon mert basznak eljonni akárhová de ha ők menni akarnak akkor nekem ugorni kell. Legszivesebben lelépnék világgá hogy soha senki akit eddig ismertem ne tudjon rolam semmit és egy új életet kezdeni..

18/F


2017. okt. 15. 14:14
 1/3 anonim ***** válasza:
48%
Minek ugrassz azonnal? Mi vagy te pincsi kutya? Vagy ara meg nem gondoltal hogy baratsagnak nem ezt hivjak? Nyilvan huszad rangu vagy a szemukben. Eleve ki vesz komolyan egy olyan jellegtelen figurat aki egybol ugrik ha futtyentek? Aranyapam amig te nem valtozol meg belulrol meg kanadaban is ugyanigy fogsz jarni, mert a mujasag es benasag belulrol fajad nem pedig kordinataktol.
2017. okt. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igaz! Azt hiszem befolyasosabbnak kellene lennem!
2017. okt. 15. 17:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Én tök jól elvagyok barátok nélkül. Az iskolában full 5.s vagyok és vannak céljaim terveim, gyakorlatilag olyan okos lettem, hogy utálok mindenkit a földön mert buta
2017. okt. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!