Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy tudnám velük építeni a...

Hogy tudnám velük építeni a kapcsolatom? 15F

Figyelt kérdés

Az imént voltam egy verseny autós oktatáson már kétszer azelőtt meg egy hetet napközistáboroztam ott.

Ők ezt a sportot űzik és csinálják, és mióta náluk voltam beleszerettem ebbe a versenyzésbe és én is ezt szeretném csinálni.


DE,


Megismertem ott egy velem egykorú srácot akinek már van autója és ott a helyszínen gyakorolhat vele, tárolhatja és használhatja a gumizó gépet meg a gumikat és a trailert is. Ezt nem tudom, hogy pénzért vagy ingyen veheti ki a részét ezekben, de szerintem ő is úgy ismerkedett meg velük mint én, de ő megvette tőlük a kocsit ami gyakorló autó volt ott. Lehet, hogy ezért felkarolták őt, mert tőlük vette az autót?


Lényegében azért szeretnék velük intenzív kapcsolatot ápolni, mert a mostani barátaimat utálom, mindenki csak cigizik meg alkoholizál és nekem ez nem kóser, mert lehet ebben a világban annyi mást is csinálni mint ezeket. És velük egy új társaság lenne, akikkel járhatnék versenyekre, csinálhatnám azt amit szeretek, és a fő lényeg, hogy lehet, hogy engem is felkarolnának mint azt a srácot.


Eddig a szolgáltatásért mindig fizettem nagyobb pénzeket és amikor velük beszélgettem családias, barátias feelingje volt., a velem egykorú srácokkal meg tök jól elbeszélgettem stb. csak egy beképzelt ronda ocsmány gyerekkel nem szimpatizáltam. Sajnos csomószor figyelem kívül hagytak ilyenkor a tanító leállt beszélgetni vagy szerelni a saját kocsiját de ez ált. cserékcsere időszakokban történt. Éreztem a tanítóban a bizalmat, hogy egyedül ott hagyott egy másik sráccal a gumizógépnél mert tudta, hogy tudtam, hogy kell használni és nem fogom elcseszni.


Ők elég gazdagok kb. úgy a társaságból mindenki, az én családom nem szegény és nem is közép szint hanem, ezt úgy mondanám, hogy középszint és egy kicsi+.


Ha vennék egy versenyautót és azt mondanám van rá esély, hogy én is részesülhetek abban mint az a másik srác vagy nem? Mert sajnos panelba lakom a belvárosban és nincsen mélygarázs se beálló (versenyautó nem parkolhat közteren mert nincs okmánya), csak pince ott tudnám tárolni a gumikat meg a gumizógépet stb.. a kocsit meg a fizetős elzárt őrzött parkolóban havi 10k amit szüleim fizetnének de azt én már gázosnak találom.. a másik meg a szállítás az is napi/10k amikor szállíttatnám. Gumik használtan drágák, gumizógép meg egyszer drága de ha lehet abba se fektetnék bele.


Egyszer mondta a tanító felesége, hogy elmehetek velük versenyre.


Lehet rá esélyem (ha lesz kocsim) vagy csak addig ilyen kedvesek velem ameddig fizetek?



2017. okt. 18. 07:21
 1/3 A kérdező kommentje:
Sajnos apukám egy beszari alak ezért nem nagyon nyit feléjük, de ha ő esetleg dumálgatna velük vagy valami akkor? (korombeli srácok apjaival vannak)
2017. okt. 18. 07:23
 2/3 CivisJoe75 válasza:
Szerintem csak simán legyél természetes és segíts őket ha van rá mód. Persze ne nyalisan csak tudják hogyha olyan van számíthatnak rád pár dologban. Valamint kérdezz és érdeklődj, tanulj tőlük ha lehetséges. Esetleg a tanítóval építs ki egy kontaktot, de lehet hogy a ocsmény beképzelt gyerek is csak elsőre az. Pár közös program is lazíthat ezen a feszes közegen.
2017. okt. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Meg az volt hogy a szolgaltatás végén velem meg egy masik gyerekkel inteztette el a piszkosmunkát gumikat kellet hordani amikor szinte ott volt mindenki... csicskáztatásnak vettem gyorsan le is léptem inkább.. igy nem nagyon akarom h en vagyok a csicska aztan meg fizessek is, ezert gondolom hogy csak addig kedvessek ameddig fizetek.
2017. okt. 19. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!