Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ettől még lehetünk...

Szerintetek ettől még lehetünk jó barátnők?

Figyelt kérdés

Az egyik barátnőm elment Pestre tanulni ( ez a 2.év) én pedig itt maradtam Debrecenben. (dolgozom) Eddig mindenhova együtt jártunk, sokszor találkoztunk, most pedig elég ritkán ( 1-2 havonta). Facebook-on szoktunk beszélni de azt is csak heti 1x. Félek, hogy már nem számítok neki mert a távolság elég nagy. Tudom vannak új barátnői akikkel ki tudja milyen gyakran találkozik. Elhanyagoltnak érzem magam.

Szeretnék vele jóban maradni.

Van itt olyan aki a távolság ellenére jóban maradt a barátnőjével?


24/L


2017. okt. 25. 07:21
 1/2 anonim ***** válasza:
A barátok olyanok, mint a csillagok. Nem mindig látod őket, de tudod, hogy vannak. (kínai)
2017. okt. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Simán maradhattok jó barátnők, a nővérem évente egyszer találkozik a barátnőjével és még csak nem is chatelnek, mégis ugyanolyan jóban vannak, mint régen.

Egyszerűen azon múlik, hogy hogy viszonyultok a megváltozott körülményekhez.

Valószínűleg ti szét fogtok szakadni, hiszen te már most úgy állsz hozzá, hogy el vagy hanyagolva, ebből pedig csak konfliktusok lesznek.

Vagy elfogadod, hogy most ennyi idő jut rád, vagy megsértődsz hogy elhanyagol, igazából ez a fele csak rajtad múlik!

Azt, hogy ő mit érez a másik oldalon, nem lehet tudni.

2017. okt. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!