Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy szerezzem vissza az...

Hogy szerezzem vissza az ibf-em? 😭😭

Figyelt kérdés

Nemrég összevesztünk és mindenhol letiltott. Nem akarom őt elveszíteni, már három éve ismerjük egymást!

Tippek?

16/l



2017. okt. 27. 23:26
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
9-es, nyugalom, van az is. 😌
2017. okt. 28. 00:15
 12/22 A kérdező kommentje:
Ezt a kérdést meg nem probokáció céljából írtam ki de úyg látszik nincsenek normális emberek
2017. okt. 28. 00:15
 13/22 A kérdező kommentje:
Provokáció*
2017. okt. 28. 00:16
 14/22 anonim ***** válasza:
60%

Nekem nyugodtan írhatsz priviben, ha szeretnél. Hátha tudok tanácsot adni.


Nekem 3 "ibf"-em van. És sokkal igazabbak, mint egy-kettő másik itt a közelben.

Kettejükkel 6 éve vagyunk barátnők. (legyenek A,B)

-A velem egyidős (20 évesek vagyunk, én télen leszek 21,ő nyáron)

-B 18, 19 lesz tavasszal

Ami azt jelenti, hogy én 14, A 13,B 12 volt, mikor összebarátkoztunk. Rengeteg nézeteltérés volt köztünk, kisebb korunkban szinte folyamatosan veszekedtünk minden apró hülyeségen. Aztán kb. 17 éves koromra lett az, hogy mindent megbeszéltünk normálisan,azóta sosincs veszekedés, maximum nézeteltérés, egy-egy vita, aminek nem haragszom rád a vége.

A-val együtt vártuk a felvételi eredményeket nyolcadikban,tizenkettedikben, voltunk egymás szalagavatóján, találkozunk viszonylag sűrűn, és olyankor nálunk is alszik, bár én már külön élek a szüleimtől.

B-vel is ott voltunk szilveszterkor,a ballagásán, amikor sulikat keresett, és most is mellette vagyunk, mikor érettségizik.

C a harmadik netes barátnőm. Én voltam 9.-es,ő 7.-es mikor barátnők lettünk. (2012 októberében) Vele is rengeteget találkozunk,közös programokat csinálunk stb.

Napi szinten beszélek mindhárom személlyel, és beszéltem. Mindent tudunk egymásról.

(Rengetegszer hittem én is egy veszekedés után, hogy végleg elveszítem őket, de mindent meglehet beszélni, oldani, ha igazán fontosak vagytok egymásnak)

2017. okt. 28. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Pffff..nekem már BAM-KNX-em van, az 1000x jobb, mint az IBF. Szerintem próbáld ki, még csak nem is koszolódik be.
2017. okt. 28. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

egyszerűen siralmas hogy nőknek ennyire nincs életük

és ezek lesznek anyák majd

tudatlanon

2017. okt. 28. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Lehet hogy senki nem fog végigvezetni az érzelmi hullámvasutadon, mert ehhez mintha nem tizenévesen adnák a használati utasítást, másrészt pedig alig van olyan tudatos ember aki erre megfelelően képes is lenne.

Egyébként ha nem megy közvetlenül, akkor esetleg közvetetten råveheted hogy újra szóba álljon veled.

2017. okt. 28. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs mi az az IBF, és mivel nem magyaráztad el, beírtam gugliba és kiadta, hogy Nemzetközi Bokszszövetség. Szóval most azért sírdogálsz mert megvertek és elvették az övedet??? Mert eddzél keményebben és akkor meglesz az eredménye!
2017. okt. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Komolyan milyen "normális" választ vársz? Ha letiltott ez van nem tudod elérni ha nincs meg a telószáma. Ha meg nem keres akkor hiába sírsz utána annyira nem kötődik hozzád... ennyi.
2017. okt. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
Internet best friend (ibf) = internetes legjobb barát
2017. okt. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!