Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy szerezzem vissza az...

Hogy szerezzem vissza az ibf-em? 😭😭

Figyelt kérdés

Nemrég összevesztünk és mindenhol letiltott. Nem akarom őt elveszíteni, már három éve ismerjük egymást!

Tippek?

16/l



2017. okt. 27. 23:26
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Várj. Ha letultott és mivel nm tudod se a postacímét,se a tele fonszámát, se a személyiszámát, se a genetikai kódját, se a használt jelszavait. Akkor csak várni tudsz, ahogy ő is, vár, hogy leüljenek benne a tűzes hullámok, és elgondolkodjon az elmúlt három évről a nagybetűs IBF.
2017. okt. 29. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
OMO! Ugyan ez a helyzet nálam is. Nagyon csúnyán összevesztünk...Mi is pont három éve vagyunk barátok...De sajnos az utóbbi időben nem beszéltük túl sokat. Rosszul esett hogy nem kereset. Kb egy hét után ráírtam és leírtam neki hogy mennyire hiányzik az hogy beszélgesünk stb. Erre ő ahelyett hogy vissza írt volna lekpotatot egyik másik barátnőjével. Ott értettem meg hogy neki mennyit is jelentet az a három év. Tényleg szar érzés volt...Csak azt tudom tanácsolni felejsd el. Én is ezt teszem/próbálom tenni. Mi is viharosan váltunk el. És ha mindrn igaz ti is. Azt tanácsolom várj még. Hátha fog keresni...Biztos vagyok benne hogy nem csak neked jelentet sokat az a három ev hanem neki is. Bocsánat ezért a hosszú szövegért 😂😂
2017. nov. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!