Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » "Legjobb barátnőm" tetteiről...

"Legjobb barátnőm" tetteiről véleményetek?

Figyelt kérdés

A lényeg hogy kevert a hátam mögött a legjobb fiúbarátommal akiben 100%-osan megbíztam és elmondtam neki hogy milyen velem a lány már hónapok óta titkolózott,mindent rámfogott hogy rosszul essen nekem minden,én voltam a hibás szerinte minden összetűzésnél.Aztán úgy tűnt megbeszéltük,hogy letiltja a fiúbarátomat mert rosszul érezte magát a történtek miatt.

Én letiltottam a fiút eléggé összevesztem vele utánna ő is aztan pár nap múlva elkezdett vele újra beszélgetni mert véletlenül megláttam...szerintem ez volt a célja hogy én eltűnjek a képből.Elvileg le is feküdtek a fiú barátom szerint de tagad mindent a lány.(+ még 2 gyerekkel kever is ezen kivűl)

Suliban a folyosón amikor megyek hangosan elkezd röhögni,húházni.

Ja és a barátaimra féltékeny tíltani akarja őket tőlem.De ő mindent megtehet de szerintem értitek.

Bosszant mert nem hagy békén hiába tiltom le mindenhonnan valahogy mindig rámtalál.

Most szimplán k.. vagy gyerekes?

Bocsánat a helyesírásért és a regényér xD Remélem érthető voltam.

Normális válaszokat köszi😪

15/L



2017. nov. 5. 12:41
 1/2 anonim ***** válasza:
69%
Rólad is megvan a véleményem, amiért ő a “legjobb barátnőd”.:D Nem kell nyomni a műdrámát, ha nem úgy viselkedik, mint a legjobb barátnőd, akkor ne nevezd őt annak.
2017. nov. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lecseréled a legjobb barátnődet és minden megoldódik.


Amúgy ez csak egy tinihiszti (pár év belátod Te is). A barátok jönnek mennek. A facebookos letiltás is kimegy majd a divatból.

2017. nov. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!