Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mi a barátság?...

Szerintetek mi a barátság? Nektek mit jelent ez a fogalom?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy nektek mit jelent. Mi számotokra a barátság? Szerintetek mit takar ez a szó? Mikor mondjátok valakire, hogy a legjobb barát/barátnő? Vannak a haverok, meg a legjobb barátok/barátnők. Ti mikor mondjátok a másikra, hogy már nem csak haver, hanem legjobb barát/barátnő?

Tudom, hogy hülye kérdés, de érdekel, hogy ti mit gondoltok a barátságról.

Nem vagyok sem hülye, sem tudatlan, csak egyszerűen érdekel.

15L



2017. nov. 5. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenkinél máshol húzódik a határ haver és barát között. Én például nagyon kevés embert (kb 2) tartok a barátomnak, mert csak bennük bízom meg igazán.

(Ajánlom Gary Chapman könyveit, az talán segít átlátni a dolgokat)

2017. nov. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

34 evesen ra kellett jonnom, hogy fogalmam sincs. Es, hogy akit baratnak tartottam az egy se volt az.

Akkor mondom, hogy legjobb barat, ha gyakorlatilag mindent megosztok vele, ott vagyok, ha segitseg kell, tamogatom. De aztan rajovok, hogy ez mindig egyoldalu.

Kivancsi vagyok en is, hogy masok kit tartanak a legjobb baratjuknak.

2017. nov. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
Nos, a barátság merőben mást jelent a férfiaknak, és mást a nőknek. Férfiembernek a barátság (figyelem, nem a haverokról, vagy faszbuk-barátokról beszélek) szent dolog. Alkalmasint erősebb lehet a szerelemnél is. A két érzés egyébként egy tőről fakad, csak míg az egyik a faj-, addig a másik a létfenntartást erősítette valamikor.
2017. nov. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez a tettekben mutatkozik meg.

Hogy mennyire áll ki melletted,hogy azt akarja,hogy neked jó legyen,nem mindig magára gondol,és nem mindig magáról beszél,hanem meghallgat engem is.Hogy ha már abból tudja,hogy valami bajom van,ha nem is mondom el neki.Ha bármi van,ő ott van nekem,és bármikor lehet rá számítani,sok dolgot félredob értem.A haver az akivel simán elvagyok,de nem mernék elmondani neki olyan bizalmas dolgokat.

15/L

2017. nov. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!