Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért tartják sikertelennek...

Miért tartják sikertelennek azt, akinek nincsenek barátai?

Figyelt kérdés
Ha egy kicsit antiszociálisabb vagy, nem szeretsz eljárni ide-oda, akkor evidens, hogy alig vagy egyáltalán nincsenek barátaid, főleg ha nem is keresel aktívan kapcsolatot másokkal, mégis ha bárki meghallja, hogy nincsenek barátai valakinek, akkor elkezd szörnyülködni rajta. Én személy szerint eddig sok hasznát az úgynevezett barátoknak nem láttam, ha voltak is, mindig én húztam a rövidebbet, és ne írja nekem senki, hogy csak rossz emberekkel barátkoztam, mert nem.
2017. nov. 7. 23:16
1 2
 1/16 Captain Logic ***** válasza:
40%
*aszociálisabb
2017. nov. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
73%
azthiszik magányos vagy
2017. nov. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Captain Trollic inkább válaszolnál ahelyett, hogy az élő fába is belekötsz, de köznyelv és én is antiszociálisnak hívom.

szóval aszociális helyett továbbra is antiszociális a visszahúzódó ember.

2017. nov. 7. 23:28
 4/16 Bihar Valatonon ***** válasza:
Ez ugyanolyan általánosítási hülyeség, mint ha valakinek nincs párkapcsolata csak magányos lehet...
2017. nov. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
53%
Na kerdezo, pont az a baj, amicel latatlanba elmarasztaltad az #1 valaszolot. Amiert pedig engem is elfogsz. Finomhangolta a fogalmazasod, es jogosan. Most meg en leszek a morgonc, amiert azt fogom irni, hogy pedig nem a vilagban van a hiba. Ha magadban is hibat erzel, az nem felvetheto egy kozossegi oldalon - onigazolast keresve -, hogy megsem bennem a hiba. De. De akkor sincs baj. Se tobb, sem kevesebb nem vagy ezzel. Es ha figyelembe veszed azt a globalis tenyt, hogy mindenkiben van egy kis hiba, konnyebben elfogadod azt a tenyt is, hogy teljesen hulye vagy. De ez nem baj! Csak fel kell ismerni;)
2017. nov. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

captain olyan szó nincs hogy aszociálisabb

epic fail

2017. nov. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
65%
#6 - de bizony, hogy van! A bejegyzesed az epic fail bzmeg :D
2017. nov. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

5-ös

Ezt el tudnád magyarázni érthetően is, hogy felveti de nem veti, meg nem is igazán, meg mindenki hibás és hülye.


Egyáltalán józan vagy? Részeg ismerőseim szoktak így twitterezni szilveszterkor :-)

2017. nov. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

de olyan szó is van hogy antiszociális :D

akkor mit finomhangol rajta te epic fail?

2017. nov. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Az első arra célzott, hogy a szakpszichológia szerint az ilyen ember aszociális és nem antiszociális.


Mert az egy személyiségzavar neve, de ettől még a hétköznapi kommunikációban tényleg antiszociálisnak hívjuk az ilyen embert.

2017. nov. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!