Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 22 éves férfi vagyok. Nem...

22 éves férfi vagyok. Nem tudom mi a baj velem, de nem sikerül barátságokat szereznem. Elég szótlan vagyok egyébként, de ha van valakivel beszélnivalóm akkor beszélek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2017. nov. 8. 18:35
1 2
 1/13 anonim válasza:

Szia!

Nem hiszem, hogy baj lenne veled.

Valószínűleg zárkózottabb típus vagy, nincs ebben semmi rossz. Sok múlik azon, hogyan éled meg.

Tapasztalatból mondom, ha rágörcsölsz és azt hajtogatod, hogy veled van a baj, csak a saját helyzetedet nehezíted.

Egyébként érdekel, miért érzed úgy, hogy nem sikerül barátkoznod. Kifejtenéd? :)

Tippnek tudom adni, hogy járj el egyedül ide-oda, legyél nyitott, kedves és mosolyogj!

De nem nagyon fejtetted ki a problémádat, így egyelőre ennél többel nem tudok szolgálni.

2017. nov. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nekem se :c
2017. nov. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Jönnek mellettem az emberek, de nincs egy normális haver, vagy barátnő. Csak ilyen semmilyen témákról beszélnek, amihez nem sok mindent tudok szólni.Csak mondják a problémáikat stb. Kész energiavámpírok vannak körülöttem. Leszívják az energiámat! Nem érzem, hogy valakivel olyan jól el tudnék beszélgetni.
2017. nov. 8. 18:55
 4/13 anonim ***** válasza:
Tanulj meg nem lényeges dolgokról beszélgetni. Ha elmondják a problémáikat kezeld azt egy rejtvényként, gondolkozz a megoldáson, mit tennél te, milyen ötleted van a helyzetre? Így mindjárt más a helyzet, kifejezetten szórakoztató tud lenni, ha elmondják neked a problémáikat.
2017. nov. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én is így érzek, sajnos manapság az emberi kapcsolatok egyre nagyobb mértékben értéketlenednek el. Ha lenne kedved eszmecseréhez, írj!

25f Bp

2017. nov. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, nézd a jó oldalát, neked legalább van kihez szólni, és vannak körülötted emberek. Nekem abszolút nincsenek haverok, még netes haver sem. Azt gondold végig, hogy ha ebből a társaságból lemorzsolódsz, akkor képes leszel-e új kapcsolatok felé nyitni?
2017. nov. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%-os: az hogy lehet, hogy senki nincs körülötted? Munkatársak, semmi?
2017. nov. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóképp érzem magam.... 25/F
2017. nov. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Első válaszoló vagyok.

Így azért más a helyzet, és duplán együtt érzek veled mert ugyanebben a cipőben járok.

Szimplán annyi a gond, hogy a körülötted lévő emberek érdektelenek számodra. Az energiavámpírokat meg építsd le, tőlük tényleg meg kell szabadulni, mert csak a rosszat hozzák az ember életébe (szintén tapasztalat :"D)

Viszont jó hír számodra, hogy mivel nem veled van a baj, komolyabb erőfeszítés nélkül tudsz változtatni a dolgon. Csak annyi kell, hogy elmenj ide-oda, legyél laza és nyitott az ismerkedésre. Meg persze türelmes! És akkor előbb-utóbb ki fog alakulni egy olyan ismerősi, baráti kör, akikkel jól érzed magad. Menj esetleg olyan közegekbe is, amelyek első látásra nem nyerik el a tetszésedet, esetleg totálisan mások, mint te. Hátha pont az ilyen emberek között találsz érdekeseket.

Egyébként ha gondolod írj nekem, szívesen beszélgetek én is veled! :)

2017. nov. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
+ Lemaradt: Nekem bárki írhat, nem csak a kérdező! Kíváncsi vagyok rátok. :)
2017. nov. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!