Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátom megpróbált...

A legjobb barátom megpróbált öngyikos lenni egy csaj végett. Mitévő legyek? 17/f

Figyelt kérdés

A lány csak játszott vele, de a legjobb barátom nagyon szerette őt, majd a csaj szakított vele, és felrakta a netre a fiú meztelen képeit. A fiú aznap éjjel berúgott, és felvágta az ereit (szerencsére nem halt meg).

Én tudom hogy aznap éjjel ott kellett volna lennem vele, mint a legjobb barátoknál szokott lenni ilyen szakításos esetekben, de én ehelyett otthon voltam teljesen betépve egy csajjal. Most bűntudatom van, amiért nem voltam akkor ott mellette.

Ez múlt héten történt, azóta többször is hívott már, de nem merek átmenni hozzá, egyszerűen rettegek attól hogy találkozunk.

Szerintetek mit kéne csinálnom?



2017. nov. 11. 15:30
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Átmenni te idióta, rád van szüksége.
2017. nov. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%
Idióta barom az az ember. Én itt szenvedek a legeslegnagyobb nyomorban,éhezek,senki nem ért meg,sose vagyok egyedül. Ő meg ikyen mondvacsinált kreténségek miatt akar meghalni?!
2017. nov. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
Menj át, mégis mitől rettegsz? Sz.ar barát vagy mindenesetre.
2017. nov. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem mész át Hozzá, úgy érezheti a barátainak (főleg a legjobb barátjának) sem fontos, teljesen magába fog zuhanni. Ha számít Neked, aggódsz Érte akkor mielőbb átmész Hozzá, és érezteted Vele, hogy számíthat Rád, mellette állsz!
2017. nov. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
Ha ó a legjobb barátod, a kevésbé jó barátaid helyében én félnék tőled!
2017. nov. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%
ilyen gyereknek se kell már ellenség
2017. nov. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%
Mitol is felsz? Hogy szarba hagytad es ezt a szemedre veti? Nem fogja, nincs olyan allapotban. Hol vetned egy vekni kenyer "szemere" hogy nem sult meg, mikor ehes voltal? Sehol, orulnel, hogy kesz lett, es ott van. Hat igy van szuksege rad. Ne felj az elmarasztalastol, potold, amig lehet.
2017. nov. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kicsit hülyeséget írtam, mert azóta már találkoztam vele, mivel másnap írt sms-t hogy baj van és kórházban van. Amikor délelőtt megkaptam az sms-t a következő szünetben azonnal leléptem suliból és taxival bementem hozzá.


Akkor este/éjjel nem is beszéltem vele, azért mindkettőnkben van egy kis magánélete (nála is csaj volt, nálam is). Ha hívott volna hogy figyi ez van, szakitottunk vagy valami azonnal áthívtam volna vagy átmentem volna. Ha úgy akarta volna berúgunk vagy betépünk együtt, kimegyünk kocsmába vagy valahová, megbeszéljük a dolgokat, de ha nem tudok semmit akkor nem is tudok segíteni neki. Nálunk mindig úgy működik a dolog, hogyha probléma van akár éjjel akár nappal megyünk egymáshoz vagy ki valahová. Nem találkoztunk a kórház óta, de telefonon beszélünk (de csak annyit hogy hogy vagy, mi van veled, gyógyulj meg ilyenek). Ma írtam neki hogy jöjjön át, egyedül vagyok otthon, dumálnunk kéne. Általában én mindenkinek megmondom a magamét, de most halvány lila fogalmam sincs hogy neki mit kéne mondanom neki.

2017. nov. 12. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!